Prva objava

Burazzeri evo jedan tiket za danas: 1. Carmathen-Connah's Q.Tip:2&tim2 2+ (1.75). Carmathen nema sanse za plej of, njima ovaj mec nista ne znaci dok bi za Connah gubljenje bodova znacilo pad na 2. Ili 3. Mjestu i samim tim tezi protivnik u plej ofu. Prvi mec je gost dobip sa 3:1 imaju 57 datih golova na 21 mec uz 19 golova na poslednjih 5 meceva, tako da mislim da ne bi trebalo da daju manje od 2 gola. 2.TNS-Llanelli Tip: dp 1 (1.42). TNS je treci na tabeli, sa 2 boda zaostatka za Connah, poslednji mec igraju protiv pretposlednje ekipe,u sjajnoj su formi i na poslednjih 5 meceva imaju 13 bodova uz gol razliku 19:1.,dok kod kuce na 10 meceva imaju 38 datih golova i samo 4 primljena. Prvi mec su dobili u gostima sa 0:2 i rijesili su mec jos u prvom poluvremenu, tako da mislim da i danas lagano dobijaju ovo uz pobjedu i u prvom poluvremenu i u drugom. Dp je inace dupla pobjeda tj. Na tim dobije i prvo i drugo poluvrijeme. 3.Barry town-Aberystwyth Tip: 1 (1.61). Ista prica kao i za Connah, Barry je drugi, Abery nema sanse za plej of, prvi mec dobio Barry sa 1:0, najbolji su domacin lige za skorom 9-0-1 i mislim da ovo lagano rjesavaju. Za vecu kvotu mozete da stavite 1&tim1 2+. 4.Newtown-Druids Tip: 1 (1.57). Newtown je 4. Na tabeli, nema sanse sa 3. Mjesto ali bi ecentualnih neeijesenim rezultatom mogao da padne na 6. Mjesto, Druids je ubjedljivo izgubio poslednja 4 meca dok domacin ima skor 8-0-2 kod kuce. 5.M. Paige vise 10.5 granica (1.85). Partizan igra protiv Krke, vratili su se pobjedom protiv Mornara i Albe. Paige nije u sjajnoj formi poslednjih nekoliko meceva ali mislim da bi posle manje minutaze protiv Albe i umor Renfroe trebao da dobije vise minuta i da predje ovu granicu, sto za njega nije neki problem ako bude igrao dosta i ubaci nekoliko suteva. 6.Nice-Bordeux Tip: ug 0-2 (1.55). Nica i Bordo nisu u dobroj formi, narocito Nica. Nica na 18 meceva ima gol razliku 13:17 a Bordo na 17 meceva 20:20.U poslednjih 5 meceva gol razlika im je 3:3 i 6:5.Neefikasne ekipe, po nekoliko povrijedjenih igraca,na poslednjih 5 medjusobnih susreta samo su jednom presli 2 gola. 7.Guingamp-St. Etienne Tip: X2 (1.4). Guingamp je poslednji na tabeli dok je St. Etienne 4.U poslednjih 5 meceva u ligi Guingamp je poslednji sa samo 4 boda dok St. Etienne ima 7 uzetih bodova na poslednjih 5 meceva. Prvi mec je dobio gost sa 2:1 kod kuce, i mislim da nece izgubiti ovaj mec iako su svi odusevljeni Guingampom posle pobjede u kupu protiv PSG-a. Ukupna kvota je oko 25,sa bonusom je preko 30. Toliko od mene za danas, zakasnio sam na Engleze ali nema veze,Sjutra je bolja ponuda. Srecno ako neko isprati.