King of tennis

ANALIZA 1: Karlovic - Donskoy 2:0(2,65) ANALIZA 2: Medvedev - Murray 1 (1,95) ________ Prva analiza je sa ATP Pune. Na mecu izmedju Karlovica i Donskoja ocekujem pobjedu Karlovica bez izgubljenog seta. Danas je Karlovic igrao protiv Augera realno gledajuci ocekivao sam poraz Karlovica covek je vec mnogo star za tenis ali kakav je mec odigrao ono je bilo sjajno servis tu ne treba trositi rijeci uvek sluzi ali njegovo kretanje me je odusevilo i treba igrati sa 101% snage dok jos mu ovako ide a siguran sam da nece dugo. Sa druge strane Donskoj prosecan igrac koji zauzima 97. ATP poziciju. Na tvrdoj podlozi nema igru koje bi se plasio Karlovic sto pokazuju i njegovi rezultati ima tu nekih pobjeda protiv celendzer tenisera ali cim dodje neko malo jaci on pukne lagano. Ocekujem da Karlovic zapne na ovome mecu i rijesi ga sto prije a siguran sam da moze. Tako da je moj tip 2:0. _________ Druga analiza je sa ATP Brisbejna. Na mecu izmedju Medvedeva i Mareja ocekujem pobjedu Rusa. Medvedev trenutno zauzima 16. ATP poziciju na tvrdoj podlozi igra dosta dobro i tu biljezi najbolje rezultate. Sa druge strane Marej steta sto ga unistite povrede za tako kratko vrijeme a bio pravi protivnik velikoj trojci. Moje je misljenje da nema sta traziti na ovome mecu i po meni ova kvote se jako isplati. Marej je vec odigrao jedan mec na ovome turniru protiv Duckwortha jeste ga pobjedio u dva seta ali cak protiv ovakvog tenisera bilo je dosta problema i suocanavje sa cak 5 brejk lopti. Jos je rano da od Mareja ocekujemo neke jake i dobre meceve trebace mu vremena da udje(ako udje) u formu. Ja ovde nemam dileme.