Evo jedan brzi NBA tiket - Kvota 5

Orlando - San Antonio Spurs - 2 : Orlando bez Vucevica, ocekujem Aldridge-a da unisti Bambu koji ce biti starter, Spursi konacno pronasli neku formu, u poslednjih 5 utakmica 4 blowouta uz jedan poraz protiv Bullsa ( imali su +20 na poluvremenu ) trenutno su 10-to mesto i mislim da realno imaju ove godine sanse za ulazak u playoff bez obzira sto Kawhi nije u timu, Rudy Gay igra odlicno, bench im nije toliko los ako cemo da ga uporedjujemo sa benchom Orlanda. Utah - GSW : 2 - Posle one prve nedelje decembra utah je ponovo krenula da igra lose, skor kod kuce im je 5-6, GSW vezao 4 pobede u gostima i igra sasvim solidno u gostima, plasim se samo Goberta da ne odigra neku wild 30+ poena partiju posto svi dobro znamo kakve dobre igrace na poziciji 5 ima GSW ;-; Nadam se da ce super trio uzeti stvar u svoje ruke i da ce Durant igrati bolju odbranu i da nece dozvoliti starom Inglesu da ubaci 30 poena ponovo. Rusell Westbrook + poeni ( 22.5 ) Upravo je stigla vest da je Dennis Schroder suspendovan i da nece zaigrati veceras protiv Kingsa, moj prvi tip je bio cista dvojka na Oklahomu, ali svi dobro znamo kako Kingsi igraju dobro ove godine ( poslednje 3 utakmice kod kuce, 125-130 poraz od GSW ( imali su plus 17 u 4-oj cetvrtini ) zatim 141-130 protiv Minnesote i 111-110 pobeda protiv Indiane ) jedina stvar koja me brine je to sto veceras za Kingse nece igrati Bogdanovic i Iman Shumpert, ali ocekujem dobru partiju od ostalih mladih momaka posto su imali dovoljno vremena za odmor ( starteri su igrali manje od 10 minuta u poslednjoj utakmici protiv Minnesote ) Westbrook ce igrati vise zbog odsustva Schrodera, u prve dve utakmice ove sezone protiv Kingsa je belezio 30 poena u proseku + mislim da je vreme da se konacno vrati u staru formu i prestane da sutira 10% iz igre. Srecno svima, ja sam uplatio poslednjih 500 kinti, nadam se da necu morati sutra ujutru da ustajem ranije i idem da uplacujem pare na nalog :(