Tekstovi Burazzera

Botafogo SP - Oeste

Ne mogu da pisem, ostavicu vam snimak ovde, pogledajte sami, doslo je iz 2 u 1. Golmani poklonili 3 gola , plus na kraju namerno napravljen penal. Mozda veceras vrate ponovo. https://www.youtube.com/watch?v=toH_gtQk_lM ...Pročitaj više

Godisnjica Irske

Godisnjica njihovog poslednjeg poraza. Tvrd su orah u grupi, slabo primaju golova, ali slabo i daju. Imali su jedno daleko gostovanje u Gruziji, ako vas zanima, pogledajte koliko let traje tamo i nazad. Zato predpostavljam da su igraci umorni. Svajcarska je isla u Dansku, neuporedivo blize, ali i neuporedivo teze gostovanje sto se tice igre. Posle ...Pročitaj više

Tondela - Portimonense 21:15h

Pogledati njihove prethodne medjusobne duele, netipicno za Portugalce, da prvo poluvreme dodje dva i vise gola, ali , ova dva tima nekako uspevaju da prevazidju to, na prethodnih 5 medjusobnih susreta, samo jednom nije doslo prvo poluvreme 2+, a od tih 5 duela, 3 je bilo kada je Tondela domacin, i sva 3 su dosla. e sad, posto je pocetak lige i osta ...Pročitaj više

Prijateljska

16:00 Unterhaching - Rosenheim , bez analize , jer mi je citav minut trebao da procitam ime domacina, ali igrali su ranije prijateljske sa dosta golova, a ova utakmica se nalazi u ponudi u maxbetu. Domacin je u boljoj ligi i mnogo je manja kvota danas na njih. Probajte kombinaciju 1D1+&2D2+ (domacin daje jedan ili vise golova u prvom i domacin daje ...Pročitaj više

Svedski akcioni

Osters -Varbergs , dno protiv vrha , vrha koji je do sada najvise golova postigao u ligi i ima najbolji skor u gostima iako poslednje tri utakmice daje samo po 1 gol u gostima, ima 1 izgubljenu i 2 neresene u te tri utakmice, mislim da ce danas ipak da nastave onako kako su poceli i da postignu bar 1 gol, ali i da prime bar jedan, jer im nisu bas z ...Pročitaj više

Braca Slovenci i Cesi

Braca po golovima, prvu utakmicu koju tipujem je Olimpija Ljubljanja - Domzale. Ljubljanja je najbolja ekipa kod kuce u ligi, na poslednjih 5 utakmkca daju prosecno 3 gola, primili su 5, i to na poslednje 2 su primili 4 gola protiv ne tako jakih ekipa, tako da na ovaj tip moze i GG da se odigra i na kraju da se iskombinuje GG 3+. Domzale je ekipa ...Pročitaj više

Poljska zemlja cuda, zar ne?

Zapala mi je za oko utakmica Sosnowiec - Koeona, poslednja 4 njihova susreta i ishod prvog poluvremena na ta 4 susreta. Igraju kao da prvo poluvreme ne postoji i treba da bude nereseno, u sva 4 od ta susreta, a posle sta bude bude , ilj ipak ne? Mozda treba da pobedi domacin, ali toliko duboko nisam zalazio, tako da predlazem ishod pevog poluvremen ...Pročitaj više

Aue - Keln

Sutra slaba ponuda, a ovo mi nekako zapalo za oko, nadam se samo da nece to biti trn u oku. Dve ekipe koje su opsta suprotnost, Keln najbolji napad, a Aue verovali ili ne, iako su ispod sredine tabele, ekipa koja prima pa skoro najmanje golova. Kelnu predstoje 4 dosta laka protivnika, tj 4 utakmice sa ekipama ispod sredine tabele. Keln ove sezone i ...Pročitaj više