Tekstovi Burazzera

Njemci

Ko prenosi 2 ligu

..

Do oljno je napisati mrtvi celzi, pa Jel moguće da gola ne mogu dati southamptonu. Pa nije Barcelona jbt. I da obrise me za 200000 ...Pročitaj više

Tenis

Nadal 1 (1.45) Nadal mora pobjediti, Stefano je vec prošao i ne očekujem neku borbu od njega danas. Ymer 1 (1.35) Ymer je u životnoj formi i za sad melje redom na ovom turniru, sve osim lagane pobjede bilo bi iznenađenje za hrabrije tr. 2:0 Karlovic 2 (1.5) Karlovic rijetko ispadne u prvom krugu na bilo kojem takmičenju, igra protiv 13 godin ...Pročitaj više

Trento

Kakva prevara ovaj trento. AKako možeš imat 11 poena prednosti na poluvremenu u onda na kraju 3 četvrtine gubiš 15 ...Pročitaj više

Tiket za srednji ulog

Bayern II - Magdeburg 3+ (1.65) Svaku utakmicu Bayern igra na gol više, nisu u nekoj zavidnoj formi ali golova neće faliti. Mnchengladbach-Werder GG (1.45) Parma-Roma 1x (1.77) Roma generalno losa u gostima, a Parma zna iznenaditi ekipe koje su dosta kvalitetnije, Roma igrala u četvrtak i jos su izgubili u 95 min, očekujem tvrdu utakmicu na 1 ...Pročitaj više

Dinamo

....

Pomoc

Da li braniti tiket, čekam samo Celzi?

Raniji NBA

Jannis, Young, Tatum, Fox, lowry. Sve plus, svi odlično otvorili odlično sezonu očekujem da tako i nastave. ...Pročitaj više

Euro

Grčka-Bih-Da se ne ponavljam iz prošlih postova, Grčka losa forma, Bosna odlično igra, razbili Finsku u zadnjoj utakmici i za očekivat je da i ovdje dodju do pobjede i približe se Euru. 2&2+ Finska,-Jer menija-Finci su lošeg morala, jer izgubiti 4:1 nije lako i ovaj GO sto su postigli je bila cista sreća, lopta od prečku i ne ...Pročitaj više