Tekstovi Burazzera

Katar

Al sadd.-Al duhal samo rokajte golove braco, minimum jos jedan pada u prvom mozda i dva. Sada je 1:1 ...Pročitaj više

Pomoc

Kako mogu bonus za depozit da iskoristi,prvi put igram u admiralu ...Pročitaj više

Livee

UAE Al wasl-Al ahli dubai 2 poluvreme (2:0) Domacin ima crveni 60 minut 2:2, gost dosta bolji u ovoj utakmici ...Pročitaj više

Turska live

Adanaspor-Boluspor prosla tekma adana je vodila, a boluspor preokrenuo, danas Boluspor vodi na poluvreme u, mozda je vreme da Adana preokrene.. ...Pročitaj više

Cile

Coquimbo-U. Catolica live 2 poluvreme je 1:0, gost kvalitetniji, probati x2 (1.65)ili cistu 2(3.60) ...Pročitaj više

Brazil

Korintijans-atletiko mineiro live 2,prosla utakmica je dosla prelaz 2/1, ova po svemu sudeci ide 1/2..na neki, sitan ulog ...Pročitaj više

Kinezi

Pada jos jedan gol evergrande ug 3. 5 visee(2 15)

Kinezzzi

Probati 1x live 0:1 (4. 20)poluvreme, mislim da evergrande mora da osvoji titulu,kvalitetniji su duplo od cele lige, a ovo je finale prvenstva.. . Pozdrav ...Pročitaj više

Poljaci 1 liga

Live 1 (3.45) imam neki cudan osecaj da moze da prodje ovo.. ...Pročitaj više

Copa Sudamericana

Dep. tolima- Union la calera. sledeci gol 1 (2.15) neki licni osecaj.. Domacin mi je gotivan posle njihove prosle utakmice i prelaza 1/2 na gostovanju ekipi koja je u vrhu tabele.. ...Pročitaj više