Tekstovi Burazzera

ATP MADRID 1/2 FINALS- TIPOVI BY: ZMAJEVAKUGLA, NASTAVAAK!⤵️⤵️

S.TSITSIPAS - R.NADAL 19,5 gemova više (1,75). Ajmo na Rafu,vidite sve je ovo kul,Rafa igra gastronomski,no jel pratite vi Cicipasovo dizanje forme u toku turnira,juče je Zverevu očitao bukvicu o psihičkoj stabilnosti i navukao kao magarca u 3. setu,jeste Zverev loše servirao,ali zapitajte se zašto neko ko udje u ritam od 4 savršena servis g ...Pročitaj više

ATP MADRID 1/2 FINALS- čekali ste evo vam TIPOVI BY: ZMAJEVAKUGLA

Juče smo tenis 3/3 NBA uveče 3/3. Jutros 2/3 tenis. Evo vam moji Madridjani za danas N.Djoković - D.Thiem TR 2:0 (2.90). Ajmo sada na noge lagane, reći ćete da nisam normalan, no ovo je meni i više nego prevelika kvota. Dominik Thiem mi dovoljno govori time da igra dublove na ovako jakim turnirima, 2 dana 3 meča 72 gema , 5,5h sati opasnog t ...Pročitaj više

HR. DRAGOVOLJAC - VARAZDIN NIJE SURADNJA!!!! TIP 2@2.10

Vidio sam vec ima nekoliko tekstova da uvijek gosti dobivaju bla bla e pa ovako...bilo je nekih prica da dinamo i savez ne zele varazdin da nagodine igra prvu ligu i napadi od varazdinskog predsjednika Cveka su opravdani jer kako on navodi protiv zadra(3:0 za zadar) pretproslo kolo bila su nedosudena 2 penala za Varazdin a u 2.minuti odmah sviran p ...Pročitaj više

ZMAJEVAKUGLA djokovic-cilic 1.set manje od 9.5 gemova @1.85

Prvi set manje od 9.5 gemova, burazer je iskoristio 3 objave pa me zamolio da ovo okacim. Sretnoo ...Pročitaj više

Damgaard 5.5 ++ @1.85

Pozdrav burazeri, za danas sam pripremio jedan tip iz njemackog rukometa i tip je iz supersporta. Rijec je o rukometasu Magdeburga, Damgaardu gdje se danas sastaju sa ekipom Lowena. Moj tip je da ce on zabiti 6+ golova a evo i zasto: momak uzima izmedu 10 do 20 suteva svaku utakmicu sto je jako puno za jednog rukometasa i na zadnjih 6 utakmica zabi ...Pročitaj više

Rukomet: Pfadi Winterthur - Kadetten tip 2@1.65

Danas tipujem na pobjedu Kadettena iz jednog bitnog razloga,a to je problem s ozljedama u Wintherthuru.Na listi ozljeđenih su pivot Luigj Quni,krilo Cédrie Tynowski,te od prošle tekme lijevi vanjski Yannick Ott.Ako uzmemo u obzir da je tijekom zimske pauze klub napustio Roman Sidorowicz (otišao u Melsungen) a kojemu je upravo Ott bio zamjena n ...Pročitaj više

Panionios - Levadiakos, tip: 1 @1,70

Lijep pozdrav, za danas sam odabrao 1 par grcke 1.lige a sastaju se gore navedeni timovi. Panonios danasnjom pobjedom skace na 5.mjesto na 3 boda do mjesta koje vodi u europska takmicenja... panonios solidan domacin sa 3 pobjede, 2 nerjesena i 2 izgubljene utakmice uz gol razliku 9:6...s druge strane levadiakos predzadnji u ligi sa najgorim skorom ...Pročitaj više

Tomic

Jel prati tko utakmicu sta se s Tomicem dogada??

Buducnost- Partizan

Moze li partizan zaustaviti buducnost na manje od 83 poena? ...Pročitaj više

Kohlbacher 3,5 +, 1.75

Liga prvaka rukomet, montpellier- lowen..kohlbacher proslu utakmicu 7.11 u njemackoj montpelieru zabio 9 golova iz 10 pokusaja. Njemci igraju puno na crtu i ako ovaj tip bi morao proci lagano ako ovaj imalo bude imao namjestenu ruku. pozdrav ...Pročitaj više