Tekstovi Burazzera

Leicester - Brighton

Evo da napišem nešto posle 100 godina.... Leicester stvarno solidno igrao protiv Watforda ali videli ste sta se desilo na kraju I odneli su samo bod... E sad skroz druga situacija Brighton dobio mrtvi Arsenal nemam reči za ta utakmicu sve se tako brzo desilo. Da ne dužim puno Leicester igra sa mnogo većim paceom I jačim motivom da se ostane n ...Pročitaj više

Sporting - Basaksehir

Danas u 18:55 počinje nokaut faza Lige Evrope. Izdvojio bih ovaj meč na sopstveni osećaj i ako svi znate da uglavnom treba da se zaobidje LE... Sporting korektna ekipa koja igra napadački fudbal i koja uvek traži gol više pa se nadam da žele daleko ove godine u LE kada im već prvenstvo ne ide najbolje... Sa druge strane Basaksehir klub koji ...Pročitaj više

Perverzija

ima li neko novi sms tip za danas da podeli da vidim sta je u pitanju? ...Pročitaj više

Lecce - Spal

LIVE: 57' MINUT 1:1 Poluvreme 1:0 bilo prokleti Spal ekipa sa najviše prelaza sve vam je jasno... Tim 2 1.5 + @2.00 2 @3.20 ...Pročitaj više

Flamengo W - Ponte Preta W

LIVE: 0:0 64' MINUT Braćo nešto je ovde baš mnogo čudno probajte baš baš na sitno ako želite... X2 @3.90 2 @28.00 ...Pročitaj više

Ath. Bilbao - Granada

LIVE: 1:0 47' MINUT Domaćin 1.5 + @1.60 Domaćin 2.5 + @4.15 ...Pročitaj više

Akranes - Reykjavik

LIVE: HT 1:0 Sigurnija: X2 @1.52 Rizik: 2 @2.80 Jača Kvota: TR 1:2 @5.20 ...Pročitaj više

Vitkovice - Apos Blansko

LIVE: Česi prijateljska 2:2 60'minut braćo zategnite keca ovde... 1 @2.50 Srećno! ...Pročitaj više

Tromso - Odd

Live: 2:1 45' minut Domaćin ga zavuko u 45-om baš...Rokajte na sitno X2 @.190 2 @4.40 Gost 2..5+ @2.87 Srećno! ...Pročitaj više

Bali United - Than Quang

LIVE: 0:1 26' Minut... Rokajte: Bali United Golovi 1.5+ @1.80 1 @2.70 Srećno! ...Pročitaj više