Tekstovi Burazzera

Jedan jako zanimljiv meč

Pozdrav svima. Danas u 16:30 starta meč UAE 1. lige između četvrtoplasirane i prvoplasirane ekipe prvenstva, Al Sharjah-a i Al-Ain-a. Naime na zadnjih 12 međusobnih duela ova 2 tima pao je barem po 1 gol na obje strane, te takođe na zadnjih 15 međusobnih duela gdje je Sharjah bio domaćin. Osim toga učinak domaćina u dosadašnjem toku prven ...Pročitaj više

Goleada 18/19/2021

Poz, u nastavku nekoliko parova na golove, svi su izanalizirani te ocekujem prolaznost 80%+, mozete kombinovati dublove, mini tikete.. od volje vam. Kako god GL ko isprati :) [BELGIJA] U.S. Gilloise - Z. Waregem: TIP UG3+ (1,36); [ENGLESKA] Man. City - Southampton: TIP UG3+ (1,35); [ITALIJA] Ascoli - Benevento: TIP UG2+ (1,30); [HOLANDIJA] Willem ...Pročitaj više

Rusi

Arsenal T - Lokomotiva TIP1 (3,15)

Belgija

Atwerp v Kotrijk, sumnjiv mec, trenutno je poluvrijeme, rezultat je 1:0, domacin ima crveni, pa evo par prijedloga: GG (1.6) ,X2 (2,25), 3+ (2.2), 2 (6). I jos jedna zanimljivost prosli mec je dosao iz prelaza u korist gosta. GL ko isprati ! ...Pročitaj više

Zanimljivosti

Englezi 3 rang, utakmica Swindon - Crewe, u zadnjih 8 medjusobnih duela cak 4 puta je doslo iz prelaza i svaki put iz 2/1. Ja cu probati na sitno oba a vi kako hocete. Opet kazem nikakav prijedlog/dojava nego cisto zanimljivost koju sam primjetio ☺ GLHF ...Pročitaj više

Like hajzo win

Kao sto rekoh izvjesna saranja se nastavlja ☺ Na poluvremnu sam poduplao na gosta po kvoti 9.8 ali nisam htio davati na sajt da ne bih nekog ostetio ne daj boze 🤣 Ko je ispratio - U zdravlju ih trosili ! Hajzo preuzmi 😂 ...Pročitaj više

Like hajzo

Posto vidim da hajzo ne izbacuje a ovo je njegov reon 😛 da podjelim sa vama. U pitanju je druga austrijska liga, mec Lustenau - Lafnitz, gledajuci medjusobni omjer vjerujem da postoji izvjesna saradnja ova 2 tima gdje na poslednja 4 susreta koliko su i odigrali gost dobija. Lafnitz je prvoplasirani tim na tabeli i u boljoj su formi od domacina a ...Pročitaj više

Danci

Randers - Sonderjyske , poluvrijeme 1:2, gost ima crveni, prosla takodje dosla iz prelaza u korist gosta. Placa se po kvoti 2.55 pa vrijedi pokusati. Sigurniji tip 1X po kvoti 1.40. GL ko isprati :) ...Pročitaj više

Amerikanci

Njujork bi mogao do preokreta (4,80), sigurniji tip 1x (1.95) ...Pročitaj više

Kina LIVE

Jiangsu v Guangzhou poluvrijeme 1:0 ,gost 0.5v 1.95kv ,3+ 2.35kv ,tipx2 2.90kv ,tip2 11kv. GL ...Pročitaj više