1) Dvajt Hauard 14.5 + Protiv Bruklina, svaki centar se razgoropadi, a Dvajtu treba jedna ovakva tekma, bice puno poena, idealna prilika da Vol vrti p&r sa Dvajtom, a i ne ocekujem BO pa da Dvajt presedi celu cetvrtu na klupi. Prosle sezone protiv Bruklina: 15 poena 24 skoka - 22. februara 19 poena, 7 skokova - 8. marta 32 poena, 30 skokova - 21. marta 2) Filadelfija - Juta prvo poluvreme 1 @1.70 Dzimi veceras debituje pred domacom publikom, bice silno motivisan od prvog minuta, Juta malo luta u poslednje vreme, Od 7 ovosezonskih domacinskih utakmica, Fila je vodila 6 puta na poluvremenu, jedino je protiv Atlante bio X. Juta na gostovanjima posle prve dve deonice ima 4-4, s toga da su u negativnoj seriji od 4 poraza na poluvremenima u gostima, Fila je poznata po tome sto od samog starta diktira jak tempo, brzo se igra, Juta ce pokusati to da upasivi, ali mislim da Fila ima motiv vise za pobedu nocas 3) Tauns 22.5 + Veceras protiv Portlanda, Tauns odlaskom Batlera ponovo postaje glava Minesote, vise se igra za njega i postala je bolja atmosfera, protiv Portlanda ocekujem na poen vise da se igra, tako da idealna prilika za KAT-a da pokaze raskosni talenat, brzi je od Nurkica, izvlacice ga dosta, a s tim da se ocekuje dosta poena, sutnuce i dosta lopti, na poslednjem medjusobnom, za samo 25 minuta je ubacio 23 poena i tu u Moda centru koje je jedno od tezih gostovanja u Nba. Srecno ako neko prati