Liga šampiona + Super liga Srbije

Arsenal - Porto Tip 1-1&3+ 2.40 Arsenal u 2024. Godini gazi sve pred sobom jedino su imali kiks upravo protiv Porta gde su slabije ušli u utakmicu plašili se da napadnu i na kraju su kaznjeni mislim da će veceras u Londonu postojati samo jedna ekipa i da će Arsenal fino naplatiti taj poraz u Portugalu.U Premier Ligi su prvi i vrlo motivisano ulaze u ovaj meč . Barcelona - Napoli Tip 1p1-2&2p1-3 2.20 Iskreno ne vidim ko ima veću šansu za prolaz, na ovom meču možemo očekivati puno golova obe ekipe umeju da postižu golove ali ne bas i da brane svoj gol , u prvoj utakmici prvo poluvreme 0:0 bilo je dosta sansi ali veceras očekujem golove u oba poluvremena. Javor - Surdulica Tip PKX 1.60 Ekipe koje se bore za opstanak i kojima je svaki bod bitan , takođe ove ekipe ne može da krasi neki lep fudbal uostalom obe ekipe igraju tvrdo na dosta mali broj sansi , teren u Ivanjici očajan i očekujem prolaz ovog tipa već na poluvremenu . Novi Pazar - Voždovac Tip 1v1 1.60 Ekipa Vozdovca u drugoj polusezoni prvenstva očajna 5 utakmica 5 poraza očajna forma , Novi Pazar bolje partije pruža pred svojim navijačima imaju solidnu ekipu i očekujem da će veceras kazniti ranjivu ekipu Vozdovca . ID : strale55