Englezi ⚽⚽⚽

Pozdrav burazzeri, ove nedelje nema lige šampiona, ali zato je na repertoaru 12. kolo PL. Od današnjih utakmica izdvojio bih Manchester - Tottenham i Brentford - Chelsea. Na prvoj utakmici predlažem tip p/k 2 što znači da će Totenhem voditi na poluvremenu ILI da će pobediti. Mislim da je ovo skroz realno s obzirom na formu u kojoj se nalazi klub iz Mančestera koji se pre par dana na istom terenu namučio sa Omoniom. Soccer nudi kvotu 2.15 za ovaj događaj. Sledeća utakmica Brentford - Chelsea GG&1+I (2.10) dakle oba tima postižu gol i biće minimum jedan u prvom poluvremenu. Brentford kod kuće ima gol razliku 12:6 na 5 utakmica i igra jako lep napadački fudbal. Chelsea u gostima 6:6 na 5 utakmica, jedino protiv leedsa nisu dali gol 21.08. ukupna kvota ≈4.5 Srećno svima ! User: itodorovic