Može čovjek da omaši ulicu i broj....

Čovjek koji dva dana ne može da pogodi duplu šansu (poyy za Juve) treba nešto da menja u svom životu. E pa da probamo kornere! Partizan - Nica. Partizan ima dosta problema ove sezone, u dubiozi su, uprava nije Gordanu Petriću ojačala ekipu za jesen u evropi, pa bi moglo da dodje do nove uprave na zimu jer je Ostoja Mijajlović novi presjednik JSD Partizan. Partizan ima dosta defenzivnih problema i teško će sačuvati mrežu protiv tima kakav je Nica. S druge strane, napadački imaju šta da ponude, ali prema najnovijim vijestima dolaze bez dva veoma važna igrača gosti. Očekuje nas svakako jedna ofanzivna utakmica, za golove neću da komentarišem, ali sam nekako ubjedjen da bi ovdje kornera moglo dosta da bude. Partizan je prošle sedmice odigrao jednu od najnevjerovatnijih evropskih utakmica. Crno-bijeli su na poluvremenu gubili 2:0 od Slovackog i imali su igrača manje zbog crvenog kartona. I pored toga, napravili su preokret i vodili 3:2 na 10 minuta prije kraja, ali ipak je završilo 3:3. Očekujem i večeras dinamičan meč, možda i sa dosta golova a možda i kornera, što i predlažem. Korneri 8.5 + . Olimpijakos ne briljira ove sezone, nakon šokantnoga ispadanja iz lige šampiona po meni prerano Martinez dobija otkaz i sada stvari nisu ni malo bolje. Večeras u drugom kolu lige evrope dočekuju Frajburg koji igra sjajnu sezonu za sada. Olimpijakos pred svojim navijačima igra odlično i hrabro, dok na gostovanjima se muče. U prvom kolu lige evrope u meču sa Nantom poraženi su na starni sa 2:1 i nisu stvorili šanse a jedini gol je autogol bio. U prvenstvu su takodje kiksnuli sa Volosom kod kuće kada je bilo 1:1. Sreća pa su i sada domaćini pa su malo spremniji nadam se. Vole ovakve utalmice. Frajburg je odlično otpočeo sezonu u bundes ligi. I u ligi evrope su odlično krenulu, u prvome kolu su kod kuće bili bolji od Qarabaga sa 2:1. Očekujem da budu agilni večeras, igramo hendikep korera. Dakle Frajburg ne smije imati dvije korne više od Olimpijakosa. Korneri h1 1,5. marko4422