Neka gori Marsej🔥🔥🔥

Tip 1: 1 (1,98), tip 2: 1 i 3+ (2,95), tip 3: D1+ I & D2+ (2,35) Kvote iz maksa. Nema sta ovde puno da se prica, drugo kolo Lige sampiona, dve porazene ekipe, ona koja izgubi, vec veceras ce imati izuzetno tezak put da se domogne plasmana u nokaut fazu, s obzirom da je grupa dosta ujednacena. Ali, Marsej u duel ipak ulazi kao dosta veci favorit, odigrali su u ligi odlicno, cak bi i protiv Totenhema mozda ostali neporazeni, da se nije desio taj nesrecni crveni karton pocetkom drugog poluvremena. Sancez ce, za razliku od duela sa Totenhemom, veceras igrati, a za sada se odlicno snasao. Sa druge strane, iza Ajntrahta je jedan veoma los period, dve utakmice u kojima, ne samo da su izgubili, vec ni gol nisu dali kod kuce. Ko je gledao drugo poluvreme protiv Sportinga, mogao je da vidi koliko su bespomocni bili u napadu, a koliko im se odbrana raspala. Verujem u ovu ekipu Marseja da mogu mnogo u ovoj sezoni, zato ova utakmica veceras ne bi trebala da im pravi neki veliki problem🙌