17:30h dabl

Nakon što sam do najsitnijih detalja pročešljao ponudu, odlučio sam se za ovaj dubl kao dubl dana. Forest - Totenhem P/K 2. Werder - Frankfurt I1+&2+. Soccerbet @2. - Totenhem mi izgleda ozbiljno ove sezone pod Konteom, borba od prvog do poslednjeg minuta, nekad goleada, nekad to i ne izgleda lepo, ali gospodin pokazuje kvalitet koji znamo da ima i to donosi rezultate. Notingem Forest odlično deluje na startu sezone i opasno su se pojačali, nadam se da će moći da izguraju do kraja sezone da bar opstanu u ligi. I da vas ne lažem, ovo neće biti uopšte lako gostovanje za Totenhem, čak mislim da je Forest ovde malo potcenjen, ali ipak verujem da će Kejn i ekipa odneti pobedu, baš lepo izgledaju sada i napred i nazad pogotovo sa dodatkom Perišića koji se odlično povezao sa Kejnom i namestio mu već 2 gola. Igramo sigurniju varijantu da Spursi dobijaju ili na poluvremenu ili na kraju meča. -Za drugi meč sam se odlučio na Švabe i golove, a kako drugačije kada je pitanju Bundesliga. Werder me je oduševio protiv Dortmunda, ne samo čudesnim preokretom u zadnjih 5 minuta, već generalnom igrom, oni su se 90 minuta igrali pred golom Dortmunda koji je sa 2 šuta sa 20 metara vodio 2:0, te je Bremen samo naplatio ono što se čekalo ceo meč. Bremen baš solidan kući, znamo kakvu bazu navijača imaju i kakvu podršku i atmosferu oni prave što im sigurno daje vetar u leđa. Sa druge strane Ajntraht koji verujem da će uskoro stati na noge posle odlaska Kostića, da se ne lažemo bio im je glavni igrač. Ipak je to Frankfurt, vole i oni golove i da se trpaju, dosta šansi na njihovim mečevima, verujem da ćemo videti bar 1 gol u prvom poluvremenu i bar 2 sve ukupno. A da se ne lažemo, kvota je sjajna jer znajući Nemce to može doći i u prvih pola sata, mada da dođe i krajem meča, ne bih se bunio ako bude dobitno. Nadam se prolazu, srećno svima koji prate! ☕ Korisničko ime: lazarinter