Triple @3.33 (napomena)

Ako neko prati, nemojte ici ovaj tripl sa jakim ulogom uprkos odlicnoj seriji jer ponuda nije bas idealna, a nakon ovog nam ide 5 dana odlicne ponude, pa da se ne ispucate. 📍Mancester UTD-Liverpul Tim2 2+....Liverpul je za svoje standarde jako lose poceo ovu sezonu.U prva dva kola su remizirali protiv dosta losijih protivnika (Fulam 2:2 i Crystal Palace 1:1)Sada im je krajnje vrijeme da pocnu sa pobjedama ukoliko misle da odrze korak sa Sitijem i ostalima.Danas gostuju katastrofalnom Junajtedu koji je u prvom kolu na svom terenu izgubio od Brightona 1:2, da bi u drugom kolu bio porazen od Brentforda 4:0 i to su sva 4 gola primili u prvih 35 minuta meca.Iako su Engleski derbiji cesto nezgodni za tipovanje, ovdje ocekujem apsolutnu dominaciju Liverpula, najvise iz razloga sto je generalno situacija u Junajtedu vise nego uzasna, posebno defanzivna linija koja je sklona jako cestim greskama i mislim da ce Salah,Nunez i ekipa to iskoristiti i da ovde Liverpul postize makar dva gola bez vecih problema. 📍Roma - Cremonese Tim pp1+&2+...Murinjo je na neki nacin preporodio Romu i prosle godine su uspjeli osvojiti dugo cekani trofej, pa makar i Ligu Konferencija.Ove godine su im ciljevi svakako veci i ciljaju makar plasman u Ligu Sampiona, a s'obzirom da su imali vise nego odlican prelazni rok na celu sa dolaskom Dibale, to je dosta realan cilj.U prvom kolu su savladali Salernitanu 0:1 i pri tom su propustili veliki broj sansi, a na njihovu srecu nisu bili kaznjeni za to.Ekipa Cremonensea se nakon dugo vremena vratila u Italijansku elitu i cilj joj je da i ovu godinu "prezivi" u prvoj ligi. U prvom mecu su zamalo osvojili bodove protiv Fiorentine ali su "ljubicasti" postigli gol u 93.minutu.U Rimu vlada ogromna euforija i danas ce stadion biti pun, te ce to igracima Rome dati dodatnu motivaciju da krenu jako od prvog minuta.Mislim da gosti nemaju sta da traze na ovom gostovaju i da ce Roma odraditi ovo rutinski uz nekoliko golova. 📍Sampdoria- Juventus x2&2+...Sampdoria je proslu sezonu zavrsila na 15.mjestu ,doduse dosta daleko od zone ispadanja.Ono sto ih dodatno raduje je to da je njihov najveci, ujedno i gradski rival Djenova, ispala iz elitnog ranga takmicenja.Sa druge strane, Juve je imao takodje odlican prelazni rok i sada planiraju da prekinu dvogodisnje vladanje Milanskih klubova.U prvom kolu su razbili Sassuolo 3:0, uz dva gola Dusana Vlahovica.Za klasu su kvalitetniji od protivnika danas, plus odlicno raspolozeni i vjerujem da ce ovaj mec rijesiti u svoju korist.Valja napomenuti da se DiMaria povrijedio,te ga necemo gledati u vecerasnjem mecu.