Triple @3.15 🇪🇦🇮🇹🇮🇹(analize)

Sinoc predlozi 5/6,zeznuo bas onaj od kog sam se plasio,ostalih 5 doslo za nekih 40 minuta.Danas sam izdvojio jedan tripl. Atalanta-Fiorentina Tip:p1+&2+...Oba tima su trenutno u padu forme.Atalanta je u poslednja tri meca,dva puta remizirala rezultatom 0:0 i u zadnjem mecu je porazena od Kaljarija 1:2,doduse imala je igraca manje.U ta dva remija su imali dosta prilika ali jednostavno nije htjela lopta u gol.Sto se tice Fiorentine,oni su sa Kaljarijem igrali 1:1 i u poslednjem mecu su porazeni od Lacija 0:3.Na tim mecevima smo mogli vidjeti koliko im Vlahovic nedostaje.Kao sto rekoh oba tima su u padu forme ali ocekujem da ovaj tip prodje iz razloga prije svega sto Atalanta se nikada ne brani vec od starta krece na gol protivnika pa zato i primaju dosta golova.Ocekujem uzbudljiv mec i mislim da ovaj tip prolazi vec u prvom poluvremenu. Juventus-Sassuoli Tip:3+..Ekipa Sassuola je vjerovatno i "najludji "gost u Evropi.Od njihova 24 poslednja gostovanja,cak 22 puta smo gledali ili GG ili 3+ a najcesce je to bilo oboje.Od poslednjih 16 gostovanja ,14 puta smo gledali 3 ili vise gola,a danas imaju vise nego odlicnog protivnika za nadigravanje.Juventus je u jako dobroj formi i pojacani su sada Vlahovicem koji je posle 15 minuta debija postigao pogodak.Prednost u ovom mecu dajem Juventusu i mislim da ce postici 2,3 gola cak i oni sami jer Sassuolo se i previse otvara,ali takodje smatram da ce i gosti doci do makar jednog gola. Atl.Bilbao-Valensija Tip:2+ ...Ovde bez pretjerane analize.Timovi su slicnog kvaliteta,Bilbao je u sjajnoj forni i pucaju od samopouzdanja nakon 4 vezane pobjede,i ocekujem golove na obje strane na ovom mecu ali mi se ovo cini kao sigurnija varijanta.