ITA: Serie C - Group C

ITA: Serie C - Group C....... 14:30 - Turris - Palermo....... 3+ @1,88...... 4+ @3,20....... 5+ @6,40 ....... 6+ @15,50...... 7+ @36....... 2+ prvo poluvreme @2,80...... 3+ prvo poluvreme @7,50...... GG prvo poluvreme @4,50 ......... Proslo kolo protiv Barija sam pisao o ekipi Turrisa, ko nije procitao podseticu ga. Turris je odlicna ekipa za nas kladionicare i treba ih juriti svako kolo nezavisno od protivnika dok su u ovakvoj formi. Kako kaze trener i sami su iznenadjeni pozicijom na tabeli ali im prija uloga autsajdera u utakmicama protiv zvucnijih imena. Turris igra odlican napadacki fudbal, ekipa koja stvara dosta sansi po utakmici, ekipa koja ima jako brzu transformaciju iz odbrane u napad, u sustini kontra napad im je najveca prednost. Sa druge strane imamo Palermo koji sam gledao samo 2 puta od pocetka sezone, ekipa koja definitivno igra na rezultat i zele kako god da izadju makar u Serie B. Palermo svaku utakmicu igra veoma iskalkulisano i verujem da ce to pokusati i sutra. Gosti odigraju npr 0:0 protiv Juve Stabie gde se realno ocekuju golovi i onda odigraju protiv Taranta koji je na proseku 1,3 golova po mecu 3:1. Iskreno ne verujem da ce bilo kakve kalkulacije u ovom rangu pomoci ekipi da izadje u visi rang a pogotovo mislim za sutrasnji mec, Palermo jednostavno nece moci da se brani a verujte mi da Turris moze da napada 90 min. Sve u svemu, mislim da ce ekipa Turrisa naterati Palermo na ozbiljno trcanje, mislim da ce opet odigrati utakmicu na gol vise, cak mi ni prelaz 1-2 2-1 nije iskljucen. Palermo favorit ali samo na papiru, kao i pre proslog meca Turrisa mislim da mogu da odnesu sva tri boda iz ove utakmice uz lepu goleadu.