Dubl + analiza

S. Haller daje gol & Dortmund - Sporting II1-3 ( Od 1-3 gola u drugom poluvremenu). Soccer @2,2. Kao što verovatno svi znate, Bešiktaš na ovo gostovanje dolazi sa mnogo bitnih povređenih igrača i zato je kvota na Ajax smešna i očekuje se lagana pobeda domaćina na Johan Krojf Areni, pogotovo gledajući njihovu formu od 6 vezanih pobeda i čak 29 postignutih golova naspram jednog primljenog što je zaista fenomenalan podatak. Haler je u svom prvom meču u LŠ ikada postigao 4 gola i izdominirao protiv portuglaskog šampiona Sportinga, međutim u zadnja 2 meča nije postigao pogodak, u zadnjem meču je čak promašio 2 velike prilike i očekujem da se za to iskupi danas, a verujem da će imati više prilika i da je željan golova, te se nadam da će iskoristi šanse večeras od 18:45 i postići pogodak protiv turskog šampiona. Što se tiče Dortmunda i Sportinga, pretpostavljam da svi znate da je to tip da u drugom poluvremenu vidimo od 1-3 gola, za to nemam neku specijalnu analizu, to je jednostavno moj neki osećaj. Nadam se prolazu, pogotovo zato što Dortmund nije došao ovaj tip na njihova zadnja 2 meča, što je za njih čudno iskreno, te očekujem da danas ispoštuju kada je u pitanju ovaj tip. Nadam se prolazu, srećno svima koji prate!