Venezia - Cittadella Poluvreme ili kraj 1 @1,97

Bez dileme Venezia veceras ulazi u Serie A, lovu imaju, zasluzili su ako nista drugo igrama u playoffu mada imaju jako dobru sezonu iza sebe. Cittadella veceras mora da postigne dva gola jer se gleda plasman pre playoffa a Venezia je bila bolje plasirana u regularnom delu sezone. Ne ocekujem previse zanimljivu utakmicu, dosta zutih i seckanje igre. Ocekujem pre svega dosadnu Veneziju koja ce pokusati da maksimalno uspori ritam i takticki odradi mec na kontre. Ukoliko poluvreme bude 0:0 Cittadella mora da ostavi dosta prostora nazad za kontre u drugom poluvremenu i tu vidim prolaz ovog pika. Venezia je u regularnom delu primila samo 39 golova sto je odlican ucinak odbrane. Ukoliko negde postoji igrajte vise zutih kartona ukoliko nema niko u ponudi meridian ima slobodnu igru pa vidite sta ce ponuditi ali 6-7 kartona moze da padne.