Serie A predlozi + analize 🇮🇹

Opet celo kolo Kalča na programu, jednostavno uživanje! Ostaviću vam po dva predloga, prvi mi je sigurniji ⏭️ 12:30 Kaljari - Benevento GG @1.65, P/K X @1.80 ⏮️ Obe ekipe igraju na golove i mislim da ne bi trebalo da bude problema za ovaj tip. ⏭️ Atalanta - Parma 1D1+&D2+ @1.55, 1&3+ @1.60. Mislim da je ovde sve jasno kao dan, vraća se ona stara Atalanta, opet su u formi i mislim da će lako danas protiv slabaše Parme koja je u prošlom kolu deklasirana kući od Torina 0-3 koji je bio poslednji pre te utakmice. ⏭️ Bolonja - Udineze P/K X @1.75, GG @1.80 ⏮️ ekipe sa sredine tabele, i jedni i drugi igraju veoma promenljivo i nepredvidivi su za tipovanje, ali ova dva predloga su mi nekako najrealnija i mislim da nešto od toga jednostavno mora doći. ⏭️ Krotone - Roma ki2 @1.45, 1-3I&1-3II @1.85 ⏮️ Roma u prošlom kolu na jedvite jade 1-0 kod kuće protiv Sampe, ali zasluženo. Dok se Krotone borio prvo poluvreme sa Interom ali je ipak dobio 6 komada. Tako nešto vidim i danas, očekujem da će Krotone ipak kapitulirati, ali za svaki slučaj mogu se igrati i golovi pošto se Krotone neće braniti bunkerom ni kod kuće. ⏭️ Lacio - Fiorentina 1X&2+ @1.55, ki1 @1.90. ⏮️ Lacio nezasluženo remizirao u prošlom kolu protiv Đenove, igrali su mnogo bolje, a na kraju zamalo da su i izgubili i to pokazuje koliko je ove sezone Lacio ranjiv u odbrani, ali danas mislim da ne treba da brinu jer igraju protiv jedne od najgorih napadačkih ekipa - Fiorentine. Malo rizičniji tip, ali verujem da dolazi. ⏭️ Sampdorija - Inter ki2 @1.60, 2&G2+ @1.90.⏮️ Inter 8 pobeda u nizu u Serie A, verujem da i danas nastavljaju isto. Lukaku je uvek spreman za golove, Lautaro je takođe u odličnoj formi i mislim da danas Sampdorija nema šta da traži u ovoj utakmici. ⏭️ Sasuolo - Genoa 3+ @1.80, GG @1.80 ⏮️ Duel dveju ekipa sa ogromnim napadačkim potencijalom. Sasuolo je visoko plasiran, dok po meni Đenova ima mnogo bolji tim nego što tabela pokazuje! Sve mi ovde miriše na goleadu. ⏭️ Torino - Verona GG @1.80, P/K X @1.75 ⏮️ Torino diže formu i pokazuju onaj kvalitet koji tim poseduje, 5 bodova u poslednje 3 utakmice i posle pobede od 0-3 protiv Parme idu na megdan Veroni koja više nije ni iznenađenje nego ozbiljan prvoligaš iz gornjeg dela tabele. Očekujem golove obe ekipe. ⏭️ Napoli - Specija ki1 @1.40, 1&D2+ @1.65 ⏮️ Napoli pobedio u prošlom kolu 1-4 na Siciliji i sad zicer kući protiv novog prvoligaša. Kvota je po meni velika i mislim da će Napolitanci to lako dobiti. ⏭️ Milan - Juventus GG @1.65, P/K X @1.80 ⏮️ O za kraj dana - fešta. Veliki derbi Italije i samim tim najgore nešto za tipovanje. Pošto navijam za Milan teško mi je igrati bilo šta sem keca, ali realno gledano GG je u ovakvim utakmicama majka, a ja lično sve utakmice koje mi mirišu na GG mirišu mi i na P/K X tako da mi je to neko kompromisno rešenje za ovu utakmicu koju verovatno neću igrati nego ću samo uživati u njoj. Milan ne da prvu poziciju koju nije držao jedno 10 godina, dok Juventus večeras mora da dobije, inače je gotovo sigurno ispao iz bilo kakve priče za titulu. Arivederči i srećno 🇮🇹🇮🇹🇮🇹⚽

• Da dodam da lacio nije ne zasluzeno dosao do boda,pre bih rekao da dobro sto nisu izgubili,jer ih je genova ubila u drugom poluvremenu.Pozdrav

• Kao što sam i rekao, mogli su o izgubiti, Đenova ih je ozbiljno pritisla na kraju. Ali Lacio je mogao utakmicu zatvoriti i u prvom poluvremenu... Sve u svemu 1-1 je bilo malo golova s obzirom na to koliko je bilo šansi na utakmici.

• Bravo

• Analize pre pre poslednje dve utakmice na 13/16! Inter ukopao verovatno sve koji su igrali tiket danas. Kaljari neverovatno primio dva gola u završnici poluvremena, tako da p/k X nije došlo, kasnije crveni karton i nisu mogli jednostavno. Džabe mi sve kad sam inter stavio na svaki tiket....