Dubl + analiza / Doktor15

Ćao burazzeri, juče su oba tripla prošla , nadam se da je neko ispratio i da ćemo danas ponoviti. SERIE A AND BUNDESLIGA DOUBLE BY DOKTOR15 ⏭️ Sasuolo - Benevento 3+ @1,55. Wolfsburg - Frankfurt 1X @1,37. Soccer @2,1. Ulog: 1800din 💵 Izlaz: 3800din 🍻 📝ANALIZA 📝 Sasuolo će u prvom meču 11. kola ugostiti ekipu Beneventa. Sasuolo je odlično krenuo sezonu, na 10 mečeva imaju 5 pobeda, 4 remija i samo 1 poraz, te imaju 19 bodova i samo 2 boda minusa u odnosu na drugo mesto. S druge strane imamo povratnika u ligu , Benevento, koji se za sada okej snalazi, nakon 10 mečeva uzeli su 11 bodova i imaju čak +5 u odnosu na zonu ispadanja. Ovo je pre svega duel dve napadače ekipe, Benevento nekad ume skroz ludo da napada i da uđe ovaj tip već nakon prvog poluvremena. Za Sasuolo i sami znamo da je u zadnje vreme simbol za golove, odličan napad imaju. Na Sasuolovim mečevima u dosadašnjem toku prvenstva u proseku pada 3,2 gola, dok kod Beneventa pada 3,3. Iako su mi ove 2 ekipe one koje među prvima gledam za golove, u zadnje vreme se sa istima nisam proslavio. Sasuolo nije ušao ovaj tip 4/5 zadnjih mečeva, dok Benevento nije na zadnjih 3/3. Sasuolo nas je i lično zajebao na dublu u zadnju nedelju. Mislim da je vreme da obe ekipe uđu ovaj tip, a gde će bolja situacija nego međusobni meč, kojih su inače odigrali 2 u sezoni 17/18, kada je bilo 1:2 za Sasuolo i 2:2. Bukmejkeri daju oko 50% šansi za prolaz ovog tipa, a ja iskreno mislim da će doći osim ako nas opet ne spreči var ( prošli vikend 2 puta) i crveni karton ( takođe zadnji vikend ). Volfsburg za sada uz Leverkuzen jedina ekipa u Nemačkoj koja je bez poraza. Volfsburg se nalazi na 6 poziciji sa 18 bodova iz 10 mečeva. S druge strane se nalazi Frankfurt za koji je dobro poznato da je odličan domaćin, dok u gostima igraju mlako i ne znaš šta da očekuješ od njih. Ajntraht je za sada primio 17 golova, od čega je čak 12 na gostovanjima u samo 5 mečeva, što je 2.4 u proseku. Bukmejkeri kažu da je ovde velika šansa da dođe do podele bodova, što zaista i ne čudi jer su ovo 2 ekipe sa najviše remija za sada, Volfsburg ih ima 6, a Frankfurt čak 7. Ajntraht iako ima te remije, nije baš u blistavoj formi s obzirom na to da su zadnju pobedu ostvarili pre više 2 meseca, dakle 9 vezanih mečeva bez pobede, dok su vezali čak 23 utakmice sa primljenim golom, a čak i u međusobnim su primili gol na 16 vezanih mečeva. Blagu prednost u ovom meču dajem Volfsburgu i nadam se da će nastaviti seriju bez poraza koja traje već oko 2 meseca. Nadam se prolazu, srećno ko prati!

• Wolfsburg dobio 2:1, međutim dosta nesrećan pad na Sasuolo koji je dobio 1:0... Prvi i jedini gol pada u 8' minutu meča, a crveni karton na samom startu drugog poluvremena opet ruši tempo igre i ruši nam tip...