Gijon - Rayo Vallecano 🇪🇦 ⤵️

Losa ponuda danas pa se kopalo sta se moze naci. Idemo u Spaniju na duel 12. kola 2. La lige izmedju Gijona i Rayo Vallecana. Gijon odlican domacin, nemaju kuci nijedan poraz, 4 pobede i 1 neresen rezultat. Vallecano los u gostima, 4 poraza i po jedan remi i pobeda. Za Gijon nastupa i nas Uros Djurdjevic koji igra u fantasticnoj formi od pocetka prvenstva i vec je postigao 6 golova a ima i jednu asistenciju. Kada pogledamo medjusobne duele vidimo da Gijon nema nijedan poraz od Vallecana kuci, a mislim da ce tu tradiciju da nastave i danas i da ce izvuci bar remi, a verujem da mogu i do pobede. Tipovi su sledeci: ➡️ 1X&0-3 @1.70 ➡️ PKX @1.60 ➡️ X @2.85 ➡️ Tr. 1-1 @5.60 ⬇️ Kvote su iz maxa. Srecno ko isprati burazeri nadamo se nastavku serije. Pozdrav do sledece teksta!

• Jedan live posto nemam vise tekstova Zvezda 1 ko kuca. Pravo je cudo da Zvezda nema ubedljivu prednost mnogo su bolji od Zlatiboraca, mnogo sansi je promaseno i mislim da ce sve doci na svoje mesto u drugom poluvremenu i da Zvezda ovo lagano preokrece. Da rezimiramo: ➡️ D2+ @1.35 ➡️ 1 @1.50 ➡️ D3+ 3.10. Srecno!