Peru 🇵🇪 Deportivo Binacional - AD Cantolao ⤵️⤵️⤵️

Dobar dan burazzeri! Sinoc kao sto sam i najavio utakmicu iz Kolumbije, rekao sam da ce biti tvrdo prvo poluvreme i da ce odluka pasti u drugom, tako se i desilo u 84-om minutu. Tip: P/K X (1.70) ✅ Tip: X-2&0-3 (5.80) ✅ Sada idemo u Peru 🇵🇪 🔔 17.00h Deportivo Binacional - AD Cantolao. Zadnja dva medjusobna duela 5+, zadnja tri GG. Gost u katastrofalnoj formi od pocetka sezone, samo 2 boda! Domacin nije mnogo bolji, ali vezao je dve pobede pa odigrao remi, sada ima priliku za nova 3 boda. Znaju i da se razigraju i ubace koji gol vise, a i gost tu ne zaostaje. Moji tipovi: Tip: 3+ (1.70) Rizicniji tipovi: Tip: PP2+ (2.65) Tip: PPGG (4.10) Tip: PP2+ & DP2+ (5.30) Idemo, pa sta bude! Srecno! Napoli24💙