Eurolige,ABA i Masters Paris

Juče smo ponovo imali 1/2 Čilić je uzeo set Humbertu i pošteno ga namučio a Maccabija je falilo može malo i sreće sve u svemu jako dobra tekma.Za danas tri tipa. ⭕⭕ Raonić-Humbert 1. 1,45. MaxBet⭕⭕Raonić djeluje odlično na ovom turniru 3 pobjede set količnik 6:0 vrlo je ubjedljiv i ušla je odličnu formu podsjeća na onu igru u Cincinnatiju kada je stigao do finala.S druge strane Humbert i više nego umoran tri meča na ovom turniru,tri maratona sva tri u tri seta i juče je protiv Čilića ponovno jedna stajao na nogama.Mislim da bi sve osim pobjede Raonica bilo iznenađenje godine.Ja ovo igram 2:0.⭕⭕ Panathinaikos-CSKA. 2. 1,45 MaxBet.⭕⭕PAO je imao problema da koronavirusom kod par igrača,nisu igrali utakmicu oko 20 dana igrači se oporavljaju od virusa i teško da će biti spremni 100 posto za ovaj meč.CSKA je vrlo dobro složena ekipa imali su 2 poraza od Albe i Zvezde i treba očekivati da jako uđu u ovaj meč jer je njihov cilj gornji dio tabele i moraju iskoristi šansu večeras.⭕⭕Borac-Mega. H2(+3,5)⭕⭕Mega je pokazala da može biti jako nezgodna ekipa,imaju mlade igrače koji na terenu ne respektuju nikoga što je dobro i puni su želje za dokazivanjem.To su pokazali i protiv Zvezde i protiv Mornara pogotovo u prvom poluvremenu.Petrušev i Simonović odlično sarađuju i vrlo su dobar tandem.Borac sa druge strane takođe je imao dobrih utakmica pobejda nad Partizanom meč sa Budućnosti ali mislim da je Mega mnogo kvalitetnija ekipa i teško da će izgubiti više od 3 razlike.