J0KER Analiza 🎁🃏

Juce Burazeri pad Inter pored dosta propuštenih prilika završiava utakmicu rezultatom 0:0, idemo dalje nastavljamo još jače. ➡️ SINGLE 21:00 Man.Utd - Laipzig ki1Vpp1 (1,90) Mozzart Kladionica 🔸Analiza : (Tip znači da Junajted pobedi na poluvremenu ILI na kraju meča) Po meni ovo je jedan od sigurnijih tipova danas, Junajted ima dosta kravlitetnije igrace od Laipzig-a i polako sklapaju jedan odličan tim koji će biti spreman da se bori za titulu. Ja lično navijam za Utd ali nikada ne igram navijački (danas imam osećaj da pobeđuju) gledam svaki meč Junajteda I mislim da onakav napad može da napravi dosta problema odbrani Laipzig-a. Junajted je u prvom kolu savladao ekipu PSG sa rezultatom 2:1 u gostima! Protiv Čelzija nisu imali sreće (Golman Chelsea je odlično pranio svoj gol) i tu utakmicu su završili 0:0. Rasford, Cavani, Bruno Fernandes, Martial, Pogba, samo su neki od napadača United -a. Junajted se nalazi na drugoj poziciji u ovoj grupi i uz PSG su glavni konkurenti za prolaz (verujem da će to danas pokazati ekipi Laipzig-a) na poslednjih 5 utakmica imaju 3 pobede 1 remi I 1 poraz (0:3 W, 1:6 L, 1:4 W, 1:2 W, 0:0 R) u ovih 5 utakmica su 3 ekipe koje imaju isti kvalitet ili bolji od Junajted-a, sa druge strane poštujem ekipu Laipzig-a ali mislim da će ovde junajted od prvog minuta pritisnuti protivnicku odbranu i da će postići prvi gol, Laipzig ima dosta problema sa povredama, ovu utakmicu će odigrati bez 7 igraca (4 igraca na sredini 2 stopera i 1 napadača) oni se nalaze na 1 mestu u ovoj grupi pobedom nad ekipom Basaksehir-a 2:0 (najgora ekipa u ovoj grupi) Laipzig na poslednjih 5 utakmica ima 4 pobede i 1 remi (2:1 W , 2:0 W, 0:2 W, 4:0 W, 1:1R) kao što sam rekao poštujem ovo ekipu ali 5/5 protivnika su slabiji od protivnika protiv kojih je Mančester igrao (Herta, Basaksehir, Schalke, Augsburg, Leverkuzen), ovde dve ekipe nikada nisu odigrale niti 1 duel (danas je prvi), Mislim da ako Junajted izadje u najjačem sastavu ovde lagano dolaze do pobede ili pobede u prvom poluvremenu. 🔸Srećno svima koji prate 🃏🎁💵💯