Poljska 🇵🇱 Rakow Czestochowa - Wisla Plock ⤵️⤵️⤵️ Moguci prelaz u najavi??

Dobar dan svima. Juce Island prosao. 1) KR Reykjavik Tip P/K 2 (1.60) ✅ Tip: 2&2+ (2.10) ✅ 2) Hafnarfjordur Tip: X2&2+ (1.65) ✅ Danas idemo do Poljske 🇵🇱 🔔 18.00h Rakow Czestochowa - Wisla Plock. Da pocnem odmah sa medjusobnim, da vam zagolicam mastu, naravno ne mora to znaciti da cemo i danas tako nesto videti, ali cudno mi je sve ovo i zasto da ne? 28.09.2019 igralo se kod Rakowa, domacin postize pogodak u 42-om minutu, u 53-em minutu Wisla postize gol za 1:1, nadoknada vremena jos 3min, gol pada 94min golom defanzivca i tako Wisla dobija taj mec posle prelaza. Ok, desava se zar ne? Idemo dalje. 03.03.2020 Igra se kod Wisle i tu Rakow pobedjuje sasvim normalno 0:2. 18.07.2020 runda za opstanak, sve je vec reseno bilo, pa se onda poljaci mozda ponovo malo zaigrali. Igralo se ovog puta kod Rakowa, Wisla postize gol u 39-om minutu i onda mreze miruju do 84-eg minuta kada Rakow izjednacuje na 1:1, da bi onda nadoknada meca bila produzena za 5min, sta se desava? Pa naravno, gol pada u 95-om minutu za 2:1 i novi prelaz, ovoga puta u korist Rakowa. Hocete jos nesto? Pa samo 4 dana pre ovog prelaza je Rakow isto imao prelaz, postigli gol u 39-om minutu za 1:2 i onda izgubili taj mec 3:2 od ekipe Lodz. Hocete jos? 29.08.2020 Rakow igra mec protiv Lechia Gdansk. Lechia uz crveni karton postize gol u 45+3min gol za 1:0. Mec je zavrsen 1:3 u korist Rakowa... Da li treba da vam kazem i da je Wisla imala prelaz 10.06.2020 gde su gol postigli u 37-om minutu, a onda primili u 86-om za poraz i prelaz od 1:2. Rakow ne igra lose, postizu uglavnom najmanje 2 gola na mecu, sa druge strane Wisla je igrala dobro, ali u novoj sezoni imaju samo 5 boda. Sada nisu favoriti na ovom mecu, ali poljaci su ovo kao sto vidite sve je otvoreno. Naravno, ja dajem prednost domacinu i naravno da mozda oni danas nece odigrati prelaz, ali su definitivno ekipe za pracenje, jer znaju igrati lepe prelaze. Ja cu danas kao nesto sigurnije tipovati na golove, ali naravno da cu ispratiti i prelaze u oba pravca, neka bude magicno danas? Moji tipovi: Tip: 3+ (1.70) Rizicniji tipovi: Tip: PP1+&DP2+ (2.60), Tip: 1&GG (3.30), Tip: 2-1 (28.00) U slucaju da mozda krenu obrnuto, kvota na 1-2 (38.00) Srecno! Napoli24💙

• Tip: 3+ (1.70) ✅ Tip: PP1+&DP2+ (2.60) ✅