Engleska 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 4 predloga ⤵️⤵️⤵️

Idemo do Engleske sada. Svasta cu nesto predloziti, pa vi izaberite sta zelite odigrajte u singlu ili spojite sve, na vama je kako smatrate da treba uraditi. Da pocnemo. 🔔 1) 16.00h Cambridge United - Tranmere Rovers. Gostujuca ekipa je dosla iz Lige 1 i zapoceli su lose, remi i jedan poraz kod kuce od cak 0:3! Ono sto je mozda zabrinjavajuce za ekipu Tranmere jeste da nisu mogli pristojnu sansu da stvore u ove dve utakmice. 1/5 i 1/8 sutevi na gol. Domacin docekuje ih kao lider na tabeli sa dve pobede i to 8/0 gol razlikom. Razmontirali su Morkamb na prosloj 0:5! Danas verujem u njihov trijumf, a i kvota je sasvim pristojna. Moji tipovi: Poluvreme ili kraj 1 (1.90) Rizicniji tipovi: Tip: 1 (2.15), Tip: 1-1&2+ (4.10) 🔔 2) 16.00h Doncaster Rovers - Bristol Rovers. Domacin je dobio zadnja 4 medjusobna duela i verujem da ce i danas to sa lakocom uraditi. Po mom misljenju nema Bristol taj potencijal da veceras bilo kako ugrozi Donkastera. Oni ih docekuju sa jednim remijem i jednom pobedom sa teskog gostovanja protiv Carltona gde su dobili 1:3. Prosle godine im je izmakao plejof, sada verujem da ce se potruditi da se nadju tamo. Moji tipovi: Tip: Poluvreme ili kraj 1 (1.60) Rizicniji tipovi: Tip: 1 (1.85), Tip: 1&3+ (3.25) 🔔 3) 16.00h Cardiff City - Reading. Bice ovo tesko gostovanje ekipi Veljka Paunovica, ali idu sa dve ostvarene pobede i sigurno motivisani da se kuci vrate sa nova 3 boda. Nece biti lako, Kardif je zabelezio poraz i pobedu u gostima. Danas na svom terenu ce sigurno napasti i iz tog razloga ocekujem golove na ovom mecu sa obe strane. Moji tipovi: GG (1.90) Rizicniji tipovi: Tip: 2 (3.10), Tip: 2&2-4 (5.10) 🔔 4) 16.00h Crystal Palace - Everton. Ovde ocekujem goleadu, obe ekipe dolaze sa dve pobede, Everton je dobio na gostovanju Totenhema, a Kristal je dobio Junajteda takodje na gostovanju. Igraju brz i lep fudbal, pa tako ocekujem da ce se danas raspucati. Moji tipovi: GG (1.85) Rizicniji tipovi: Tip: PP2+ (2.95), Tip: 4+ (3.60) Srecno! Napoli24💙