Copa Libertadores ⚽️ Independiente Medellin - Boca Juniors ⤵️⤵️⤵️ + NBA Tiket

Dobro vece. Islandjani su ispostovali. Kao sto sam i najavio da ce biti uzbudljiva utakmica sa dosta golova. Ostaje zal sto domacin nije postigao jos jedan gol u drugom poluvremenu, verujem da je taj crveni mozda presudan bio za nastavak, takodje Guddy je doziveo debakl i Hafnar je konacno porazen kod kuce. Tip: GG3+ (1.65) ✅ Tip: 5+ (3.30) ✅ Drugi predlog sto sam napisao Svedjane, odlicno su poceli i verovao sam u prelaz, nazalost nismo ga videli. Odigrali su 2:1. Nocas Conmebol. 02.00h Independiente Medellin - Boca Juniors. Sastali su se u martu i Boka je slavila sa ubedljivih 3:0. Zadnji poraz Boke je bio u decembru. Posle ove pauze je Boka odigrala sa ekipom Club Libertad i dobila taj mec u gostima sa 0:2. Medellin je izgubio mec od ekipe Caracas, iako su bili favoriti u tom mecu. Takodje u ligi su doziveli poraz od 1:0 od Petrolera, nesretno posle penala u 92-om minutu. Veceras verujem da ce kvalitetnija ekipa Boke uspeti da postigne makar 2 gola na ovom mecu, a takodje i sve osim njihove pobede bi ovde bilo iznenadjenje. Moji tipovi: Tip: G2+ (1.75) Rizicniji tipovi: Tip: 2&2-5 (2.15), Tip: 2&2GG (6.60) 🏀NBA Tiket 🔔 Jokic +23.5 (1.77), Grant +10.5 (1.65), Lebron +8.5 skokova (1.75), Porter +5.5 skokova (1.65) Ukuna kvota 8.43. Srecno! Napoli24💙