Golovi donose pare

Vratio se Otamendi i ponovo tipuje. ⚽ 18:00 Sandnes - Kfum (3+) 1.55. Za ovu utakmicu sam se odlučio jer obe ekipe igraju ofanzivan fudbal i ne bi me iznenadilo da čak tri gola padnu u prvom poluvremenu. Sandnes skoro mesec dana nije odigrao utakmicu sa manje od tri gola. Dok je Kfum od 10 poslednjih mečeva 8 došao (3+). Svaki njihov međusobni duel (ukupno 4) došao lagano (3+). ⚽ 19:00 Spartak Moskva - Akhmat (3-6) 2.00. Ovaj meč sam odlučio da ograničim ovako jer smatram da je nemoguće da na ovom meču bude 7 golova, čak se više pribojavam da li će pasti ta tri. Takodje obe ekipa koje vole fudbal na golove. Spartak ima motiv više za napad od prvog minuta zbog one utakmice sa Sočijem gde su pokradeni, zato mislim da će sada od starta krenuti jako, a Akhmat pa sigurno će ispoštovati bar jednim golom iza ledja ne baš čvrste odbrane Moskvovljana. Poslednjih 7 međusobnih mečeva je došlo (3-6). ⚽ 21:00 Barcelona - Bayern (2-4) 1.55. Poslastica u ovo vreme sudar dva velikana svetskog fudbala. Žašto sam se odlučio za ovu igru. Jednostavno jedna utakmica nema se prava na grešku. Niko neće igrati previše ofanzivno i rizikovati sve. A ekipe imaju dovoljno kvalitetne napadače da padne bar dva gola na utakmici, pa makar to moralo na individualni kvalitet Mesija i Levandovskog. Jedino čega se pribojavam ovde da neka ekipa rano povede 2:0(što nije nemoguće u sudaru ovakvih ekipa) e onda bi se utakmica baš otvorila. Ali vidimo da većina utakmica Lige Šampiona posle ove korona pauze ulazi (2-4). Za one koji nemaju poverenja u ovaj tip predlažem da bolje preskoče nego igraju (2-5) po kvoti 1.25 jer ako padne 5 pašće i 6😉. To je to burazzeri srećno ko isprati.

• Bravo burazeru dosla prva već u prvom poluvremenu.