🇪🇸22:00 🔵Getafe - Real Sociedad⚪️

U susretu 32. kola na stadionu Alfonsa Pereza (Getafe) pred naviklim praznim tribanama odigrace se mec izmedju Getafea i Real Sociedada. Oba tima posle 4 kola cekaju na pobedu, i u nadtavku moraju se suociti za borbu mesta koje vodi ka Ligi Europe.Getafe posle ove pauze tesko je nametnuo svoj stil visokog inteziteta igre( vezali su tri remija, i jedan poraz), s obizrom na tri meseca pauze, ciji igraci nisu bili u stanju ni prijateljski mec odigrati. U te 4 utakmice broje samo 3 boda i jedino tri tima koja se nalaze na tabeli za ispadanje su skupili manje bodova od njih. Lagani start Sociedada bio je vise nego iznenadjujuci. Otkako su u prvoj utakmici remizirali s Osasunom, izgubili su tri meca u nizu. Iako su cetvrti najbolji strijelci LaLige, od nastavka su postigli samo dva puta - iznenadjujuce ispali propuste da zatresu mreze u utakmicama protiv Celte Vigo i Alaves. Sto se tice medjusobnih duela Getafe je od svojih 6 susreta, 5 puta slavio i to sa sve jednim golom razlike.Real Sociedad kao gost ne zna za pobedu vec 5 godina, kada su poslednji put pobedili sa 1-0. Getafea ce jedino da ometa suspenzija njihovog najboljeg srednjeg beka Djene Dakonam-a, dok na drugom kraju terena, Diego Llorente je suspendovan za vecerasnji mec.Pobjeda za bilo koji od njih mogao bi biti pokretac za dobar zavrsetak lige, ali niti jedna ekipa nije pokazala uvjerenje da se pokrecu ka napred i pobjedju igre od nastavka, treba napomenuti da je Getafe od svoja 4, 3 meca poveo sa 1-0,cak svaki gol u prvom poluvremenu postignut, dok na drugoj strani Sociedad je na sva cetiri meca prvi primio gol( dva puta gubio na poluvremenu, i dva puta nereseno ). Ja za danas favorizujem Getafe te danasnji tipovi za danas su: 1 @2.6; 1&0-2 @4.8; 1&ng @4; 1-1 @4.4; 1:0 @7