⚠⚠15:00 FC GOA - Chennaiyin FC ⚠⚠

Ne znam koliko mažete ove farmerske lige ali danas se igra revanš utakmica playoff-a Indijske lige 🐄. Nakon završetka regularnog dela sezone i odigranih 18 mečeva, Goa je postala šampion regularne faze šampionata, dok je Chennaiyin zauzeo 4. poziciju tabele. Kako pravila playoff-a nalažu, u polufinalu sastaju se prvoplasirana ekipa regularnog dela sa četvrtoplasiranom. Chennaiyin rezmontirao Gou sa 4:1, postigavši sve golove u drugom poluvremenu. Goian, Thapa, Sabia i Chhangte redom su punili gol Goe od 54. do 79. minuta na Nehru stadionu u Channaiu, da bi gol za Gou i kakvu-takvu nadu u revanšu postigao Gama u 85. minutu za konačnih 4:1. Pošto je ovo revanš i imaju priliku da se ispeglaju jer nisu retki slučajevi da daju i 5 golova kod kuće, ja ovde tipujem Domaćin daje 3+ @2.45, Domaćin u drgom poluvremenu 2+ @2.65 i za kraj tačan rezultat 3:0 taman koliko im treba @12 kvote su iz Maxbeta

• 4:2 (2:0)