Dubl + analiza / Doktor15

Milan - Torino P/K 1 @1,50. Tenerife - Bilbao P/K 2 @1,57. Soccer @2,35. Milan igra mnogo bolje otkako je došao Ibra, na 5 mečeva 4 pobede u remi, da ne spominjem buđenje Rebića koji je na zadnja 2 meča ulazio kao zamena u drugom poluvremenu i postigao 3 gola. Pošto se Milan ne takmiči ove sezone u evropskim takmičenjima mogu da se usredsrede na kup i osvajanje trofeja koji bi koliko toliko spasio sezonu, u boljoj su formi nego Torino koji je vezao 2 poraza, od toga jedan ubedljiv kući pre samo 3 dana od Atalante 0:7. Takođe, Torino ne blista toliko u gostima, očekujem da Milan vodi bar na poluvremenu, a vrlo verovatno i da dobije. Sada se selimo u Španiju. Za Tenerife neće igrati prva 2 strelca ekipe uz 2 standardna igrača, da ne spominjem što ih u petak uveče očekuje meč protiv Sporting Hihona koji je veoma važan u borbi za opstanak Tenerife i verujem da su oni jednom nogom već u tom meču. Ne razumem zašto ovolika kvota na Bilbao, pogotovo što su zadnji put izgubili početkom decembra od Betis, verovatno zato što ne briljiraju u gostima, ipak verujem da će voditi na bar na poluvremenu. Srećno!

• Katastrofa danas, ko je danas uzeo pare svaka mu cast...