Vulverhempton - Liverpul

Tip 1: D1-3 @1,60. Tip 2: DP1X @1,75. Tip 3 : 1X @2,15. Verujem da ima ljudi kojima se ovo ne sviđa, ali obrazložiću u tekstu zašto ovako mislim. Dakle Vulfsi imaju dosta jaku ekipu koja moze da pobedi ali i izgubi od apsolutno svakoga, i igraju veoma interesantan fudbal. Imaju isti broj bodova kao i petoplasirani Junajted i vodiće se velika borba za ulazak u LE. Kući na 11 mečeva beleže skor 4:5:2 sa gol razlikom 17:15. Za Liverpul nemam sta da pisem, stvarno imaju moćnu ekipu koja je ove sezone na 10 gostovanja primila samo 5 golova,i zadnji put su gol u ligi primili početkom decembra u pobedi nad Evertonom 5:2. E sada, mislim da je vreme da prime bar gol, imali su dosta sreće i protiv Totajnhema i Junajteda, a ako je neko sposoban da im da gol, i to pogotovo na svom terenu, onda je to moj Vulverhempton. Kući su ove sezone u ligi na svakom meču dali bar po gol, što nam ide u prilog. A igrali su protiv Čelsija, Totajnhema, Sitija, Junajteda... Da ne spominjem što su uvek motivisani protiv jačih timova i da retko na svom terenu prepuštaju bodove timovima iz TOP 6. To pokazuje i sjajan meč pred Novu Godinu kada su pobedili Siti sa 3:2 i oduševili apsolutno sve. Ovo je na neki način B2B meč s obzirom na to da su odigrali meč na Enfildu pre nešto manje od mesec dana kada je Liveprul slavio 1:0, uz poništen gol Vulvsa i bezbroj šansi koje u drugom poluvremenu nisu uspeli da pretvore u gol. Očekujem da motivisani Vukovi daju bar 1 gol. Drugi tip igram zato sto znam kako oni igraju u prvom a kako u drugom poluvremenu. Da se računa samo 2. Period igre mislim da bi Vulvsi vrlo verovatno bili u samom vrhu tabele, što nam opet pokazuje i taj prelaz protiv Sitija. Dakle, drugo poluvreme je vreme Vukova, i mislim da neće izgubiti u njemu. E sada, Liverpul je već dugo vremena bez kiksa u ligi, i mislim da je večeras pravo vreme za to, a ako neko može da uradi to, to su Nuno Santo i njegova ekipa. Srećno!

• Slazem se! 1X je veoma dobar tip! Jos juce sam sam to rekao sebi cim sam video par na flashscoreu! Srecno ko prati, GG takodje!