Chesterfield - Sutton ⤵️⤵️⤵️

Vreme odigravanja (16:00) ⏺️ U Engleskoj Konferenciji danas zanimljiva utakmica pred nama, Sutton je nakon 4 vezane pobede i demoliranja Wokinga 6:2 rešio da izađe u punom sastavu i protiv Česterfilda koji nema pobedu već 6 kola na svom terenu. Po meni je vreme da se domaćin napadački probudi i da napokon pred svojom publikom prikaže neko lepo izdanje, sa druge strane Sutton se sigurno neće braniti, imaju odličnu formu iza sebe i probaće u toj trci da uvaljaju gol više. Glavnu opasnost po domaćina iz reda Suttona će predstavljati Heri Bjutimen, koji je na poslednje dve utakmice Suttona eksplodirao naprosto i 3x tresao mrežu uz 2x asistencije. Očekuje nas zanimljivih 90 minuta, i očekujem rani gol na grešku odbrane jedne ili druge ekioe, i onda u drugih 45' da gledamo pravi Engleski lokalni rat. ⏺️➡️ I1+&II1+ @1.8 ⬅️ Puno sreće u 2020. godini i da se malo ozbiljnije družimo i ovde u nastavku, Pozdrav!