3 utakmice TIP+ANALIZA Kvota 5.00

Rosenborg-Dinamo Z. TIP:GG...U prvoj utakmici na Maksimiru Dinamo je uradio odlican posao.U prvih tridesetak minuta domacin je vodio sa 2-0.Drugo poluvrijeme su odradili eto tako radi reda,kako bi osigurali tu prednost.Rosenborg je imao nekih sansi ali nije uspio postici pogodak u gostima,koji bi mu pred revans znacio mnogo.Dinamo je u odlicnoj formi,u zadnjih 14 meceva u svim takmicenjima imaju 11 pobjeda uz 3 remija.Rosenborg je u medjuvremenu savladao Stabaek u prvenstvu rezultatom 3-2.Ne pruzaju bas najbolje partije u prvenstvu i zaostaju za prvoplasiranim Moldeom 10 bodova.Veceras ce Rosenborg krenuti svim silama u napad od prvog minuta,jer moraju postici minimum 2 gola ako misle da se plasiraju u grupnu fazu Lige Sampiona,i zato mislim da ce postici jedan pogodak,ali to ce stvarati dosta rupa u odbrani,a Dinamo,imajuci u vidu da ima jako dobre ofanzivne ce vjerovatno to iskoristiti kako bi postigao pogodak i time odbranio svoju prednost stecenu u prvom mecu....CRVENA ZVEZDA-YOUNG BOYS..TIP:GG...TIP2:3+..Prvi mec u Bernu je bio mnogo neizvjesniji nego je iko vjerovatno ocekivao.Gledali smo 90 minuta konstatnih napada i prilika na obje strane.I jedan u drugi tim su mogli postici jos gol,dva.Zvezda je odradila odlican posao pred revans.Postigli su 2 gola na gostovanju jako dobroj ekipi Jang Bojsa,cak su i vodili do 20ak minuta pred kraj,kada su napravili penal.Jang Bojs je itekako napadacka ekipa i sobzirom da nisu bas u najboljoj poziciji,oni su ti koji veceras moraju juriti rezultat,ne ostaje im nista nego napasti od samog starta,istina imaju veliki broj brzih fudbalera i mogu napraviti problem Zvezdinoj defanzivi,ali to znaci da ce biti vise rupa u odbrani i vise prilika za Zvezdine igrace koji to,kako smo do sad mnogo puta vidjeli,znaju iskoristiti.Jedan od najbitnijih faktora koji ce biti na strani Zvezde je atmosfera koju ce Delije napraviti veceras,sjetimo se samo da prosle sezone u Ligi Sampiona,cak ni mocni Liverpul i Napoli nisu uspjeli trijumfovati,cak stavise Liverpul je porazen sa 2-0.Mislim da nas ceka uzbudljiva utakmica sa dosta prilika i dosta golova,bilo kako bilo,jedno je sigurno,stadion RAJKO MITIC CE GORETI!....MONPELJE-LION TIP1:TIM22+ vrijedi probati i GG...Lion je u dva meca u Francuskom prvenstvu postigao 9 golova a nisu primili ni 1.Igraju odlicno,stvaraju puno prilika i postizu golove.Monpelje nije bas dobro popeo sezonu,izgubili su od Rena na svom stadionu,a nakon toga remizirali sa ekipom Bordoa u gostima 1-1,Imaju dosta problema u sastavu,narocito sa odbranom.Trojica njihovih startnih defanzivaca imaju zajedno 103 godine,predvodjeni Hiltonom koji ima 41 godinu.Mislim da sa takvom odbranom tesko da mogu zaustaviti Depaya ,Dembelea i drustvo.Uz to Lion u zadnjih 9 meceva protiv danasnjeg rivala ima 2.1 golova po utakmici,tako da mislim da ce taj prosjek odrzati i veceras,