2.90 kvota

GENK 1x..Dortmund Tim2 2+,RIED 3+....GENK-ANDERLEKT...Aktuelni sampion,nakon sto je osvojip Super Kup nije bas sjajno zapoceo sezonu.Imaju 2 pobjede i 2 poraza.Otvorio je prvenstvo sa pobjedom,zatim vezao 2 poraza,da bi u zadnjem kolu savladao Wasland na gostovanju 0-4.Njihovi vecerasnji rivali su tek u losoj formi .Ne znaju za pobjedu vec 7 utakmica.Ove sezone na mjesto igraca-trenera dosao je Kompani,ali je zbog losih rezultata brzo dobio otkaz na mjestu trenera.U prvenstvu imaju 2 remija i 2 poraza.U poslednjem kolu na gostovanju Kotrijku su vodili na poluvremenu,ali su u drugom poluvremenu,ali su u drugom poluvremenu primili cak 4 gola.Nisu porazili genk vec 6 utakmica.Mislim da je domaci tim kvalitetniji i da tesko moze ostati bez makar 1 boda veceras....KELN-DORTMUND...Dortmund je jednostavno nevjerovatan.Imaju 11 pobjeda u nizu,u kojima su dali 42 a primili samo 8 golova.Na pocetku sezone su osvojili Super Kup pobjedivsi najveceg rivala,ekipu Bajerna.Na otvaranju prvenstva ugostili su Ausburg.Primili su gol vec u prvom minutu,da bi samo 2 minuta kasnije izjednacili golom Alkasera.Mreze su mirovale do poluvremena da bi pocetkom drugog poluvremena Dortmund za samo 7 minuta postigao 3 gola.U 82, minutu je Brand stavio tacku na ovaj susret i mec je zavrsio 5-1.Keln je lose poceo sezonu,porazom od Wolfsburga u gostima 2-1,gdje su samo 2 puta uspjeli sutirati u okvir gola.Razlika u klasi je neupitna,Dortmund je vec jedan trofej uzeo,po nacinu njihove igre smatram da su spremniji nego ikad da konacno uzmu titulu...RIED-GRAZER..Obje ekipe igraju napadacki fudbal,dosta su ofanzivne ,a trenutno su u dosta dobroj formi,Medjusobni susreti uvek zanimljivi sa dosta prilika i golova i mislim da ce tako biti i ovaj put.