Danas na golove, ono moje standardno

Danas vas vodim u Francusku, Belorusiju i Dansku. Prvi tip o kojem bih hteo da napisem nesto vise je Lyon-Angers.Drugo kolo u Francuskoj, oba tima igraju napadcki fudbal i oba tima su u prvom kolu isla u 3+, Lyon protiv Monaka , Angers protiv Bordoa. Na prethodnih 8 medjusobnih duela prosecno je padalo tacno 3 gola po utakmici. Sa cestim rezultatom od 2:1. Tako da glavni tip za ovu utakmicu je 3+ @1.50, sporedni tipovi 1i3+ @1.95, 1igg @2.75. Takodje moze se probati tacan rezultat 2:1 @7.75. Sledeci tip je tip iz Belorusije, radi se o utakmici Energetik-Gomel. Dva tima sa dna tabele, iznad crte, koji ce se definitivno uz jos nekoliko timova boriti za opstanak. Dve najlosije odbrane u ligi igraju medjusobno. Interesantno je od kako su usli u prvu ligu, na njihova oba duela je bilo 3+. Ako se uzme u obzir to da definitivno nece igrati zatvorenu utakmicu, jer im je potrebna pobeda i jednim i drugim, opet kao glavni tip izdvajam 3+ @ 1.60. Ne bih dao prednost ni jednom ni drugom timu, tako da od sporednih tipova moze se probati 1+I i 1+II koje se placa @1.50, takodje raspon golova 3-5 @ 1.80. Poslednji tip od mene dolazi iz Danske, ekipa koju sam uzivo gledao prosle godine protiv Partizana, a to je Nordsjaelland-Odense. Ekipa koja takodje gaji napadacki fudbal, igra uvek an gol vise, docekuje ekipu Odensea, koja je takodje u odlicnoj formi i nalazi se cak na 4 mestu u Danskoj ligi. Do sada je odigrano 5 kola, i oba tima imaju prosek po utakmici vise od 3 gola. Kada pogledamo medjusobne duele od 2016 godina, a bilo ih je 8, samo 2 puta nije otislo u 3+, a neretko je je odlazilo i u 4+ a neretko i gg. Mislim da ce obe ekipe uci u utakmicu motivisano tako da ovde se moze probati prvo poluvreme2+ koje se placa cak sa kvotom 2. Od ostalih tipova predlozio bih gg3+ @ 1.60. 1xigg @ 1.90. gg prvo ili gg drugo poluvreme @1.65. Srecno braco