TIKET -YAKUZA-

Ajax-Paok TIM12+...Ajax realno jaci tim,u proslom mecu su remizirali 2-2,kao sto sam pisao to je bilo mnogo zbog Paoka i njegovog terena.svako gostovanje tamo je jako tesko,ali mislim da Paok u revansu nema sanse.Ajax je jedna od najjacih svjetskih ekipa ,a posebno su jaki na svom stadionu tako da ocekujem da ce im dati dva gola....Lask-Bazel 3+....U prvom mecu sam ocekivao bolju igru Basela sto zbog njihove forme sto zbog toga sto su kvalitetniji tim od Lask-a(barem po meni).Mislim da ce veceras krenuti svim silama kao i uvjek sto igraju ofanzivno a to ce sa druge strane otvarati dosta prostora za kontre igraca Linca,tako da ocekujem da cemo vidjeti minimum 3 gola.....Olympiacos-Basaksehir(Tim12+)U prvom mecu Grci su ih savladali rezultatom 0-1 golom u 53 min.Veceras igraju na svom stadionu a to za njih predstavlja kao da imaju 2 igraca vise jer znamo kakvu atmosferu njihovi igraci prave,jednu od najboljih na svijetu.Svakom timu gostovanje Olympiacosu predstavlja problem,jer znaju da ih ceka stadion pun navijaca koji su cini mi se,spremni poginuti za klub,i oni na to ne gledaju samo kao na obican mec,vec kao na rat.To ce Olympiacos-u dati dodatni vjetar u ledja i mislim da gosti koliko god da su imali dobru sezonu u Turskoj i da su zamalo osvojili ligu,nisu kalibar da se izbore sa tolikim pritiskom.Imali smo prilike u proslom kolu kvalifikacija vidjeti sta za Olimpijakos znaci domaci teren,kada su savladali Plzen 4-0,nakon 0-0 u prvom mecu.....Celtic-Cluj(Drugo pol 1+)U prvom mecu je bilo 1-1.Cluj je poveo u 28,a Celtic izjednacio u 37.minutu i ocekivalo se jos golova,ali mreze su mirovale i ako je bilo prilika.Blagu prednost dajem domacem timu,ali mislim da ce se makar u pocetku meca rivali malo opipavati,da se ni jedni ni drugi nece zaletati,kako im ne bi prosla neka kontra.Ocekujem da se ovaj mec rijesi drugom poluvremenu i zato mislim da cemo u drugom poluvremenu vidjeti makar jedan pogodak. Na ovom tiketu kvota je 4,70 ,ko hoce nek isprati,mislim da ima velike sanse za prolaz.Srecno braco!