Njemci

NJEMAČKA: Regionalliga Play Offs - Playoff 16:00 Bayern II-Wolfsburg II Prvi mec zavrsen rezultatom 3-1 za Wolfsburg iako je Bayern bio favorit. Bayern je ligu zavrsio na provj poziciji lige Bavarie sa 73 boda.Na 34 utakmice postigli su 72 pogodka sto je najvise u ligi te primili samo 30 sto je najmanje od svih i pokazali da su prejaki za ovu ligu.Sa druge strane Wolfsuburg je ligu zavrsio podrazumijeva se na prvoj poziciji sa 77 bodova.Postigli su 86 golova a primili 28.Dakle gledajuci cjelokupnu sezonu sto se tice golova Wolfsburg je bolji tim.Medjutim prvi mec su uzeli u svoju korist i sada idu na gostovanje sa ciljem da se to vodstvo sacuva.Da su to ozbiljnije ekipe koje znaju da cuvaju prednosti mogli bi tako gledatki ali ovako ovdje mozemo samo goleadu ocekivati.Jos jedna zanimljiva cinjenica je da su svi golovi u proslom mecu pali u prvom poluvremenu.Dakle da rezimiramo glavnica je 3+ (1.65) uz to se moze kombinovati gg3+(1.97) dalje prvo poluvrijeme 1+ (1.28) e sad mozemo opasnije varijante a to su gg4+ (3.10) zatim 4+ (2.70) i prvo poluvrijeme 2+ kvota je (2.50).Preberitee.. Skrenuo bi paznju na jos jedan mec Ukrajinske lige Dinamo Kijev protiv Lviva. Igrali su do sada 5 puta , 4/5 Dinamo dobija 1:0 samo jednom Lviv istim rezultatom.Dakle 0-2 (2.11), tacan rez 1:0 (6.25) 0:1 (25.0)..Po meni najsigurnija varijanta 0-3 (1.38).