Euroleague

Pao - Real 1 (1,70) Pao nema sta da ceka gube 2:0 u seriji, kuci igraju dobro i moraju da pobede Zalgiris-Fener 2 Zeljko je sigurno bio ljut posle poraza u prosloj utakmici, Fener mora da ide na pobedu veceras jer ako bude 2:1 za Zalgiris i sledecu utakmicu igraju kuci svasta moze da se desi Kalinic 9,5 + U dobroj formi, velika minutaza u prvoj utakmici ubacio 16 Langford 9,5+ Igrac za velike utakmice u gostima nije blistao, ali proslu kuci protiv Reala ubacio 14 Tavares 7,5+ Pao lose brani centarske pozicije, Tavares dobija vise prostora od Ajona u regularnom delu ubacio 14 u gostima protiv danasnjeg protivnika Kerol 8,5 - Mala minutaza za Kerola u plej of seriji, ove sezone dolazio u minus protiv Panatinaikosa vidim ga ispod zadate granice