Saradnja u prvoj ligi Ukrajine (Čitajte detaljno)

Pozdrav braćo,jutros onako bezveze listam ponudu popišan od strane našeg somborskog pulena Nikole Jokića i naletim na jako zanimljivu utakmicu.Radi se o meču prve lige Ukrajine između Chernomorets Odesse i Olimpik Donetska.Ako pogledam medjusobne duele ova 2 tima možemo zaključiti da već 8-9 utakmica stalno igraju da dobija domaćin.Gledao sam na youtube-u hajlajte sa njihovih utakmica i naletio sam na dosta veoma čudnih situacija.Na primjer u jednoj situaciji se desilo da dolazi ubačaj sa desne strane,štoperi se razilaze a golman Donetska umjesto da lagano uhvati loptu, on je neobjašnjibo boksa u noge napadača Odesse koji ostaje sam i lagano zabija.To je samo jedna od čudnih situacija kojih ima dosta.Da ne navodim sad sve,pogledajte sami na YT.Da svedemo sada sve.Tip je Chernomorets Odessa - Olimpik Donetsk 1 @2,70 Srećno braćo !

• Sad evo I ja gledam, pre par meceva ljudi promase penal u 88 minutu za izjednacenje, a pre 2 meca covek da autogol u 87 minutu, za pobedu domacina bice ispraceno druze