Партизан вечерас

Неће се црно бели штедети вечерас јер још имамо теоријске шансе за то треће место уколико Будућност киксне, сходно томе мислим да Тринкијерија неће превише крајцивати првотимца за минутажу, а ни Игокеа неће бити лак противник јер нису 100% сачували опстанак у лиги. Игокео је примила највише поена у лиги, а Партизан има трећу најбољу одбрану у лиги која је додатно побољшана после лошег старта, па слободно могу да кажем и најбоља. Тако да, домаћим поени +, гост у минус па ко шта воли. Од играча Џок је неприкосновен већ пар утакмица, неретко убоде и 1-2 тројке по текми иако је центар, а с обзиром да Гагић игра просечно, минути су му загарантовани. С друге стане Вању бих играо минус. Против Звезде убацио 13 поена до 16.минута и онда стао. Лоша му је форма, а и самопоуздање, једноставно га неће. Ја се лично надам да ће га што пре кренути али за сад -.