Liga sampiona !

Evo braco imamo dve tekme za prvu imam jedan predlog,za drugu tri pa hajde da pocnemo.... Liverpool vs Bayern 1 i tm1 2-3 gola... Lyon vs Barcelona ppx,2pGG,X-X sto se tice ova tri tipa mozete uzeti bilo koji,ali naravno ppx uvek najbolji ! Liverpul skoro kompletan,dok je Bayern polovican...Kvalitetnija ekipa mnogo...Bayern poslednju tekmu odigrao u gostima protiv Augsburga treceg od pozadi dobili,ali su primili 2 gola tako da veceras lagan posao za Liverpool,ali mislim da nece preci tih 3 gola... Sto se tice druge tekme Barcelona ces se veceras ici na x,mislim da je barsa mozda malo bolja,ali kada pogledam sta rade u poslednjim tekmama i vidim da ne mogu da daju Valladolidu dva gola ili Atl Bilbau,veceras se nadam da ce barsa izdrzacti tih prvih 45 minuta,jer se moze desiti da prime gol,a u drugom poluvremenu da stignu protivnika i sami znate da je to 1-X nisam dao ovaj predlog,ali realno necu ni ja ovo odigrati sad,jbg ko ima visak para nije lose da se proba :) Sreno braco i gledamo se !

• Imam par gramatickih gresaka,ali nisam ja jos ustao jebiga :)

• Sta ce ti 2 akaunta brate haha, inace dobri tipovi!