As roma u 19 - Ac Milan u 19 13h

Dobro jutro ... Danas se Selimo u italiju utakmica u 19 roma - Milano ...roma Koja igra vrlo napdacki fudball i igraju u Youth championslige i dalje su prosli Gaje vrlo Offensivno igru da igraju i daju golove ! Protivnik Milan los na Tabelli Ali Kao uvjek ne igramo na Resultat nego na golove 2,5 + 3,5+ ( za Malo jace @) roma Postize 1,5 + na mecu i u oba poluvrema daje roma gol za hrabre Moze i roma daje 1,5 + u 1 poluvremenu Ali Sve ove druge kombinacije neka svako sebi izvuce i kombinuje po Zelji !! 2,5 + sigurno moraju se obracunati za poraz u 1 mecu koji je zavrsen 5-2 za Milan !! Kao Sve utakmice koji objavim ovdje i ovo cu Igrati !! Zelim vam Sternu subotu braco i da nastavimo Gdje smo stali jucer Pozdrav

• 💪💪⚽️🔝

• Team 1 roma 1,5 + u poluvreme 2-0✅✅💴💴💴kao sto sam napisao 👍🏻✅✅Idemo dalje ☝🏻Ti si zaduzen za B🏀 👌🏻👌🏻

• 4-0 Roma ✅✅Sve Doslo 2,5 + 3,5 + Roma daje oba poluvremena gol i Team 1, 1 pv 1,5 + i 2 pv 1,5 + Sta Bolje Moze 💴💴💴💴💴💴💴