NBA dubl

Harrell over 16.5 Ima sjajnu saradnju sa Luom i boben je do kraja. Veliku vecinu vremena napad se vrti oko njegovog bloka, sinoc su Klipersi pp bas ubili trojkama ali u drugom su dosta vise ulazili unutar linije za 3p i u reket gde se Harrel odlicno otvara. Klipersima je b2b a Hawksi nisu bas ocaj kao sto rezultati pokazuju pa ocekujem punu minutazu za njega, nema niko da igra ozbiljnu odbranu, Rivers forsira igru na njega u takvim utakmicama, kao sto sam vec rekao otvarace se posle bloka vrtece se taj pik i ne verujem da ce utakmicu zavrsiti ispod 20p. WIll Barton 14.5 over silovatelj lopte, sebicnjak, ne igra Murray, dobice koju loptu vise (prosle sezone kad Murray nije igrao je ispalio 15 suteva), dobice koji minut vise, oko 28-30min ga vidim. Memfis malo oslabljen, tako da mislim da nece biti problem da da 15 poena. granice su iz soccer-a