Rukomet + Partizan

Rusija Brazil 52,5 under Bitna utakmica, brazil 2, Rusija 4 boda, ne smeju rusi da izgube, ozbiljna ekipa, nereseno sa jednom od najboljih repki na svetu, Nemackom, Brazil dibio nas 2 razlike, obe te utakmice su isle na mali broj golova, mislim da je ovo prevelika granica, prvo sto he bitna tekma, drugo sto su obe repke juce igrale izuzetno jake i neizvesne utakmice, prisutan je umor, ovo ide na 48-49 golova najvise Nemacka Francuska 51,5 under 2 mozda najjace ekipe na turniru, Francuzi bez Karabatica, ali jebes njega kad imaju timcinu, igraju izuzetno timski, pravi evropaki rukomet, dosta golova iz kontri daju, Nemci se uglavnom oslanjaju na Genshajmera u napadu i na jaku odbranu, za Nwmce je bitnija utakmica jer su remizirali sa Rusima pa ce prenositi bod manje u drugu fazu, ne ocekujem jurnjavu neku ovde nego kao i protiv rusa, jace na pocetku pa posle lagano, na malo golova Koreja Srbija 57,5 under Mi smo takvi, sa Rusima vrhunski, sa Francuzima odlicnih 20ak minuta i protiv ekipe koja je malo jace od nas izgubimo, dobijamo ovde, ali je ogromna granica, ne mozemo mi toliko da ih izbusimo, a koreju ne treba komentarisati, najslabiti tim na prvenstvu Auatrija Danska G32,5 under Jesu Danci velesila, davali su 36 i 34 gola, ali sledeci mec igraju sa Norveskom, izuzetno bitna utakmica, dobice ovde, klasika, napune ih prvo poluvreme i posle sa drugom postavom Partizan Monako 1 Vise navijacki, ali ima osnova, vrhunski igra Partizan, nekoliko pobeda za redom, Monako nezgodan jako, ali ovde na energiju i navijace i resava partizan to, ne ubedljivo kao Albu, ali ocekujem pobedu