Analiza ucinka

1.Carmarthen-Connah's Q. Tip: 2%tim2 2+ ❌ Sta reci za ovaj mec, Gost pobjedom ovjerava prvo mjesto, uz to je u sjajnoj formi, poveli su 0:1 kasnije i 1:2, domacin daje gol za 2:2 i dobija crveni karton i u 95' min domacin sa igracem manje daje gol i zavrsava se 3:2,samim tim Connah pada na 3. Mjesto.Ne znam sta bih rekao za ovo, nema logike. 2.TNS-Llanelli Tip:dp 1 ✔️ Lagana pobjeda i pogodjen tip, 2:0 na poluvremenu, na kraju 5:0. 3.Barry-Aberystwyth Tip: 1 ✔️ Ocekivana pobjeda domacina 2:1, primljen jedan gol, nisam ocekivao ali svakako prosao. 4.Newtown-Druids Tip: 1 ❌ Kiks Newtowna, 1:1 kraj meca.Mozda i moja greska za ovaj mec, trebao sam ga izbjeci ali nisam duze pregledao statistiku za ovaj mec, oni su mi najsumnjiviji bili i na kraju se to i ispostavilo, svakako i pored toga ne mogu da vjerujem da nisu pobijedili. 5. M. Paige vise 10.5 granica ✔️ Lagani prelaz Pejdza, nije imao veliku minutazu ali je i pored toga bio najefikasniji sa 17 poena. 6. Guingamp-St. Etienne Tip:X2 ✔️ Pobjeda St. Etienne-a 0:1, lagan prolaz. 7. Nice-Bordeux Tip: ug 0-2 ✔️ Pogodjen tip, rezultat je bio 1:0,uz to da je gol postignut iz penala. 5/7 za prvu objavu na sajtu, zao mi je sto nisam sve pogodio ali kao sto svi znate u kladjenju nema pravila ni logike ponekad. Sjutra ide novi tiket, veca ponuda, nastavljamo jako i idemo po pare. Pozdrav