Rukomet SP

Evo moj tiket za danas, ko hoce neka proba: •K. Lazarov + (6,5) ; Makedonija igra protiv Japana i ne bi trebalo da bude nekakvih problema i ocekujem da Lazarov lako prebaci ovu granicu osim ako ne bude blowout •A. Palmarsson + (3,5) ; Island protiv Hrvatske, veoma dobra utakmica ali po meni i previse smesna granica za Palmarssona •L. Cindric + (4,5) ; Po meni veoma nepredvidiv koji moze da predje i na poluvremenu ali isto tako moze i da omane i ispuca veliki broj suteva •N. Zelenovic + (3,5) ; Ako od nekog ocekujem da ce se razigrati veceras i zabiti par dobrih komada onda je to sigurno on D. Mem + (3,5) ; Veoma talentovan mlad igrac, u Barseloni veoma bitan sraf u napadu, mozda nece veceras forsirati protiv Brazila, ali izmedju njega i Remilia ipak ocekujem vecu minutazu za Diku Mema. Kvota u Socceru; 15,83 Mozete da kombinujete u socceru i vezete sa favoritima Nije lose i probati Srbija - Rusija : Ukupno gola manje od 54,5 •Srecno•

• Jel ima prenos Makedonaca? I gde se moze pratiti lista strelaca?

• Imas na Areni Sport 1 uzivo, a mozes pratiti na Rezultati, udjes u postave i imas kompletnu listu ko se upisao u listu strelaca i sa koliko golova.

• Svaka cast bravo

• Hvala puno burazeru ali sjebao Zelenovic na poluvremenu dao 2 tu i ostao u drugom iznudio 4-5 penala i imao 6-7 suta na gol. Ostalo doslo manje vise lagano. Veceras na NBA