Forest Green Rovers - Northamptom Town

Srecna nova godina svima, dosao je 1. januar i mozda je vreme za novogodisnje vracanje bodova. Lezim mamuran sada i analiziram Engleze i zapala mi je ova utakmica za oko. Naime, u prvom delu sezone kada je Northampton bio domacin Forest je vodio na poluvremenu sa 0:1. Domacini su izjednacili u 63' minutu a onda kao i svaki put kada su Englezi u pitanju 97' i gol za 2:1, tako tipican prelaz od strane engleskih nizeligasa. Moj tip bi bio 2-1 (kv.), nije nikakva dojava, tetka mi nije cistacica u coffe dream-u preko puta stadiona, smatram da su u ovom trenutku Forest Greenu i bodovi bitniji nego gostima, pa zasto da ne. Ovo je moja skromna novogodinja analiza koju sam zeleo da podelim sa vama, pa ko god isprati, srecno braco!